HANTO-BAU s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53708474
DIČ: 2121471913
IČ DPH: SK2121471913
Terchová 936, Terchová

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Terchová 936, Terchová Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výstavba budov 41.20
Dátum vzniku: 16. 4. 2021
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 7. 5. 2021
Spisová značka: Sro/77003/L
Predmet podnikania (výber): Uskutočňovanie stavieb a ich zmien; Prípravné práce k realizácii stavby; Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Tomáš Hanuljak od 16. 4. 2021
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť HANTO-BAU s. r. o. v roku 2025 zvýšila stratu na 19,4 tis. € a tržby jej klesli o 26 % na 315,8 tis. €.

315,8 tis. €
Tržby
19,4 tis. €
Strata
327,0 tis. €
Celkové výnosy
190,9 tis. €
Aktíva
-822 €
Vlastné imanie
100 %
Celková zadlženosť
16,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 259, 2022 13,7 tis., 2023 859, 2024 −1,3 tis., 2025 −19,4 tis.2021259202213,7 tis.20238592024−1,3 tis.2025−19,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 312,3 tis., 2022 763,4 tis., 2023 519,9 tis., 2024 428,2 tis., 2025 315,8 tis.2021312,3 tis.2022763,4 tis.2023519,9 tis.2024428,2 tis.2025315,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 315,8 tis. € -19,4 tis. €
2024 428,2 tis. € -1,3 tis. €
2023 519,9 tis. € 859 €
2022 763,4 tis. € 13,7 tis. €
2021 312,3 tis. € 259 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok130,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky25,0 tis. €
  • Finančné účty35,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov13,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-19,4 tis. €
  • Krátkodobé záväzky190,2 tis. €
  • Bankové úvery1,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma HANTO-BAU s. r. o. v konkurze?

HANTO-BAU s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma HANTO-BAU s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala HANTO-BAU s. r. o. tržby 315,8 tis. €.

Je firma HANTO-BAU s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 HANTO-BAU s. r. o. vykázala stratu 19,4 tis. €.

Je HANTO-BAU s. r. o. platiteľom DPH?

HANTO-BAU s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma HANTO-BAU s. r. o. sídli?

HANTO-BAU s. r. o. má sídlo na adrese Terchová 936, Terchová, 013 06.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026