M. D. A. Group s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53692527
DIČ: 2121470351
IČ DPH: SK2121470351
Klincová 37, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Klincová 37, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti reštaurácií a pohostinstiev 56.11
Dátum vzniku: 13. 4. 2021
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 10. 10. 2022
Spisová značka: Sro/151751/B
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Adriana Juhosová od 13. 4. 2021
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť M. D. A. Group s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 96 % na 9,5 tis. € a tržby jej klesli o 11 % na 93,8 tis. €.

93,8 tis. €
Tržby
9,5 tis. €
Zisk
61,4 tis. €
Aktíva
43,9 tis. €
Vlastné imanie
28 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 8,1 tis., 2022 11,7 tis., 2023 4,8 tis., 2024 4,8 tis., 2025 9,5 tis.20218,1 tis.202211,7 tis.20234,8 tis.20244,8 tis.20259,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 48,0 tis., 2022 85,7 tis., 2023 98,7 tis., 2024 105,2 tis., 2025 93,8 tis.202148,0 tis.202285,7 tis.202398,7 tis.2024105,2 tis.202593,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 93,8 tis. € 9,5 tis. €
2024 105,2 tis. € 4,8 tis. €
2023 98,7 tis. € 4,8 tis. €
2022 85,7 tis. € 11,7 tis. €
2021 48,0 tis. € 8,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie43,9 tis. €
  • Záväzky17,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma M. D. A. Group s.r.o. v konkurze?

M. D. A. Group s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma M. D. A. Group s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala M. D. A. Group s.r.o. tržby 93,8 tis. €.

Je firma M. D. A. Group s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 M. D. A. Group s.r.o. dosiahla zisk 9,5 tis. €.

Je M. D. A. Group s.r.o. platiteľom DPH?

M. D. A. Group s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma M. D. A. Group s.r.o. sídli?

M. D. A. Group s.r.o. má sídlo na adrese Klincová 37, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 08.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026