M.A.Y.A s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53687680
DIČ: 2121475686
IČ DPH: SK2121475686
Kočovská 2514/20, Nové Mesto nad Váhom

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Kočovská 2514/20, Nové Mesto nad Váhom Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.99
Dátum vzniku: 13. 4. 2021
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 31. 12. 2025
Spisová značka: Sro/41668/R
Predmet podnikania (výber): Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Prenájom hnuteľných vecí …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mária Boríková od 13. 4. 2021
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť M.A.Y.A s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk na 16,2 tis. € a tržby jej narástli o 46 % na 79,5 tis. €.

79,5 tis. €
Tržby
16,2 tis. €
Zisk
79,5 tis. €
Celkové výnosy
60,5 tis. €
Aktíva
38,4 tis. €
Vlastné imanie
37 %
Celková zadlženosť
25,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,5 tis., 2022 11,3 tis., 2023 3,0 tis., 2024 1,4 tis., 2025 16,2 tis.20211,5 tis.202211,3 tis.20233,0 tis.20241,4 tis.202516,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 26,6 tis., 2022 69,6 tis., 2023 44,7 tis., 2024 54,3 tis., 2025 79,5 tis.202126,6 tis.202269,6 tis.202344,7 tis.202454,3 tis.202579,5 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 26,6 tis., 2022 69,6 tis., 2023 44,7 tis., 2024 54,3 tis., 2025 79,5 tis.202126,6 tis.202269,6 tis.202344,7 tis.202454,3 tis.202579,5 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 256, 2022 3,0 tis., 2023 536, 2024 960, 2025 1,4 tis.202125620223,0 tis.2023536202496020251,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 79,5 tis. € 16,2 tis. €
2024 54,3 tis. € 1,4 tis. €
2023 44,7 tis. € 3,0 tis. €
2022 69,6 tis. € 11,3 tis. €
2021 26,6 tis. € 1,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok10,3 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky23,4 tis. €
  • Finančné účty26,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov16,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie16,2 tis. €
  • Dlhodobé záväzky50 €
  • Krátkodobé záväzky2,3 tis. €
  • Bankové úvery19,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma M.A.Y.A s.r.o. v konkurze?

M.A.Y.A s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma M.A.Y.A s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala M.A.Y.A s.r.o. tržby 79,5 tis. €.

Je firma M.A.Y.A s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 M.A.Y.A s.r.o. dosiahla zisk 16,2 tis. €.

Je M.A.Y.A s.r.o. platiteľom DPH?

M.A.Y.A s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma M.A.Y.A s.r.o. sídli?

M.A.Y.A s.r.o. má sídlo na adrese Kočovská 2514/20, Nové Mesto nad Váhom, 915 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026