PM konzult s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53670507
DIČ: 2121507388
IČ DPH: SK2121507388
Na Zongorke 7562/23, Trenčín

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Na Zongorke 7562/23, Trenčín Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Ostatné odborné, vedecké a technické činnosti 74.90
Dátum vzniku: 22. 4. 2021
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 20. 2. 2023
Spisová značka: Sro/41740/R
Predmet podnikania (výber): Uskutočňovanie stavieb a ich zmien; Prípravné práce k realizácii stavby; Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Monika Čižnárová od 22. 4. 2021
    konateľspoločník
  • Ing. Peter Čižnár od 1. 2. 2025
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť PM konzult s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 89 % na 3,5 tis. € a tržby jej narástli o 10 % na 49,7 tis. €.

49,7 tis. €
Tržby
3,5 tis. €
Zisk
87,3 tis. €
Aktíva
46,4 tis. €
Vlastné imanie
47 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 6,0 tis., 2022 27,6 tis., 2023 2,4 tis., 2024 1,9 tis., 2025 3,5 tis.20216,0 tis.202227,6 tis.20232,4 tis.20241,9 tis.20253,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 12,5 tis., 2022 49,4 tis., 2023 40,5 tis., 2024 45,1 tis., 2025 49,7 tis.202112,5 tis.202249,4 tis.202340,5 tis.202445,1 tis.202549,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 49,7 tis. € 3,5 tis. €
2024 45,1 tis. € 1,9 tis. €
2023 40,5 tis. € 2,4 tis. €
2022 49,4 tis. € 27,6 tis. €
2021 12,5 tis. € 6,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie46,4 tis. €
  • Záväzky40,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma PM konzult s. r. o. v konkurze?

PM konzult s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma PM konzult s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala PM konzult s. r. o. tržby 49,7 tis. €.

Je firma PM konzult s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 PM konzult s. r. o. dosiahla zisk 3,5 tis. €.

Je PM konzult s. r. o. platiteľom DPH?

PM konzult s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma PM konzult s. r. o. sídli?

PM konzult s. r. o. má sídlo na adrese Na Zongorke 7562/23, Trenčín, 911 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026