KMK STAV s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53658922
DIČ: 2121456414
IČ DPH: SK2121456414
Veľká Ida 252, Veľká Ida

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Veľká Ida 252, Veľká Ida Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.12
Dátum vzniku: 23. 3. 2021
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 20. 7. 2022
Spisová značka: Sro/51130/V
Predmet podnikania (výber): Prípravné práce k realizácii stavby; Uskutočňovanie stavieb a ich zmien; Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mária Tolvajová od 23. 3. 2021
    konateľspoločník
  • Krzysztof Mataśka od 23. 3. 2021
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť KMK STAV s. r. o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 91 € a tržby jej narástli o 50 % na 17,9 tis. €.

17,9 tis. €
Tržby
91 €
Strata
1,3 tis. €
Aktíva
1,2 tis. €
Vlastné imanie
2 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 2,4 tis., 2022 508, 2023 406, 2024 1,9 tis., 2025 −9120212,4 tis.2022508202340620241,9 tis.2025−91
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 34,8 tis., 2022 50,4 tis., 2023 22,0 tis., 2024 12,0 tis., 2025 17,9 tis.202134,8 tis.202250,4 tis.202322,0 tis.202412,0 tis.202517,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 17,9 tis. € -91 €
2024 12,0 tis. € 1,9 tis. €
2023 22,0 tis. € 406 €
2022 50,4 tis. € 508 €
2021 34,8 tis. € 2,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie1,2 tis. €
  • Záväzky29 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma KMK STAV s. r. o. v konkurze?

KMK STAV s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma KMK STAV s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala KMK STAV s. r. o. tržby 17,9 tis. €.

Je firma KMK STAV s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 KMK STAV s. r. o. vykázala stratu 91 €.

Je KMK STAV s. r. o. platiteľom DPH?

KMK STAV s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma KMK STAV s. r. o. sídli?

KMK STAV s. r. o. má sídlo na adrese Veľká Ida 252, Veľká Ida, 044 55.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026