LAMELIO s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53624238
DIČ: 2121452608
IČ DPH: SK2121452608
Žilina

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Žilina Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vedenie firiem; poradenstvo v oblasti riadenia 70.22
Dátum vzniku: 26. 3. 2021
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 23. 4. 2021
Spisová značka: Sro/76878/L
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Radoslav Matejovič od 26. 3. 2021
    konateľspoločník
  • Peter Panis od 26. 3. 2021
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť LAMELIO s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 25 % na 72,2 tis. € a tržby jej narástli o 11 % na 1,1 mil. €.

1,1 mil. €
Tržby
72,2 tis. €
Zisk
1,1 mil. €
Celkové výnosy
428,0 tis. €
Aktíva
278,9 tis. €
Vlastné imanie
35 %
Celková zadlženosť
15,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −4,2 tis., 2022 51,4 tis., 2023 58,6 tis., 2024 95,9 tis., 2025 72,2 tis.2021−4,2 tis.202251,4 tis.202358,6 tis.202495,9 tis.202572,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 31,7 tis., 2022 553,8 tis., 2023 930,6 tis., 2024 977,5 tis., 2025 1,1 mil.202131,7 tis.2022553,8 tis.2023930,6 tis.2024977,5 tis.20251,1 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,1 mil. € 72,2 tis. €
2024 977,5 tis. € 95,9 tis. €
2023 930,6 tis. € 58,6 tis. €
2022 553,8 tis. € 51,4 tis. €
2021 31,7 tis. € -4,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok107,8 tis. €
  • Zásoby55,2 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky143,9 tis. €
  • Finančné účty121,1 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov201,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie72,2 tis. €
  • Rezervy353 €
  • Dlhodobé záväzky27,0 tis. €
  • Krátkodobé záväzky55,9 tis. €
  • Bankové úvery65,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma LAMELIO s. r. o. v konkurze?

LAMELIO s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma LAMELIO s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala LAMELIO s. r. o. tržby 1,1 mil. €.

Je firma LAMELIO s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 LAMELIO s. r. o. dosiahla zisk 72,2 tis. €.

Je LAMELIO s. r. o. platiteľom DPH?

LAMELIO s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma LAMELIO s. r. o. sídli?

LAMELIO s. r. o. má sídlo na adrese Žilina.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026