Juraj Trnka, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53610016
DIČ: 2121426109
IČ DPH: SK2121426109
Oslobodenia 783/103, Belá

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Oslobodenia 783/103, Belá Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti súvisiace so starostlivosťou o budovy a úpravou krajiny 81.23 SK NACE podľa Štatistického úradu SR (Register právnických osôb) — štatistická klasifikácia hlavnej činnosti, nie predmet podnikania z obchodného registra.
Dátum vzniku: 26. 2. 2021
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 3. 1. 2022
Spisová značka: Sro/76626/L
Predmet podnikania (výber): Práca s dezinfekčnými prípravkami na profesionálne použitie a na prácu s prípravkami na reguláciu živočíšnych škodcov…; Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu; Výroba a hutnícke spracovanie kovov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Juraj Trnka od 26. 2. 2021
    konateľspoločník
    Podiel: 100 % Vklad: 5 000 €

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Juraj Trnka, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 100 % na 2,6 tis. € a tržby jej narástli o 11 % na 36,3 tis. €.

36,3 tis. €
Tržby
2,6 tis. €
Zisk
36,3 tis. €
Celkové výnosy
67,8 tis. €
Aktíva
47,1 tis. €
Vlastné imanie
31 %
Celková zadlženosť
3,9 %
Návratnosť aktív (ROA)
17,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 17,0 tis., 2022 16,8 tis., 2023 4,3 tis., 2024 1,3 tis., 2025 2,6 tis.202117,0 tis.202216,8 tis.20234,3 tis.20241,3 tis.20252,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 76,8 tis., 2022 71,4 tis., 2023 42,2 tis., 2024 32,8 tis., 2025 36,3 tis.202176,8 tis.202271,4 tis.202342,2 tis.202432,8 tis.202536,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 36,3 tis. € 2,6 tis. €
2024 32,8 tis. € 1,3 tis. €
2023 42,2 tis. € 4,3 tis. €
2022 71,4 tis. € 16,8 tis. €
2021 76,8 tis. € 17,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok9,2 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky1,6 tis. €
  • Finančné účty57,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov39,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie2,6 tis. €
  • Krátkodobé záväzky20,8 tis. €

Finančné ukazovatele

2025 2024 2023 2022 2021
Návratnosť vlastného kapitálu (ROE) 5,6 % 3,0 % 10,1 % 43,3 % 77,3 %
Návratnosť aktív (ROA) 3,9 % 2,4 % 3,7 % 15,5 % 24,1 %
Zisková marža 7,3 % — — — —
Hrubá marža 17,5 % — — — —
Celková zadlženosť 30,6 % 19,7 % 63,2 % 64,2 % 68,8 %
Daň z príjmov 340 € — — — —

Návratnosť a marže z výsledku hospodárenia po zdanení; celková zadlženosť = záväzky / aktíva. Pri zápornom vlastnom imaní sa ROE nepočíta.

Účtovné závierky

Súvaha a výkaz ziskov a strát po riadkoch tak, ako ich firma podala do Registra účtovných závierok. Zobrazené sú vyplnené riadky; sumy v celých eurách.

Súvaha — aktíva Úč MUJ · 2025
Riadok 2025
001 Spolu majetok 67 815 €
002 A. Neobežný majetok 9 182 €
004 A.II. Dlhodobý hmotný majetok súčet 9 182 €
006 2. Samostatné hnuteľné veci a súbory hnuteľných vecí 9 182 €
014 B. Obežný majetok 58 633 €
017 B.III. Krátkodobé pohľadávky súčet 1 598 €
018 B.III.1. Pohľadávky z obchodného styku 1 408 €
019 2. Sociálne poistenie, daňové pohľadávky a dotácie 140 €
020 3. Ostatné pohľadávky 50 €
021 B.IV. Finančný majetok 57 035 €
022 B.IV.1. Peniaze a účty v bankách 57 035 €
Súvaha — pasíva Úč MUJ · 2025
Riadok 2025
024 Spolu vlastné imanie a záväzky 67 815 €
025 A. Vlastné imanie 47 060 €
026 A.I. Základné imanie 5 000 €
027 A.I.1. Základné imanie a zmeny základného imania 5 000 €
032 A.V. Nerozdelený zisk alebo neuhradená strata minulých rokov 39 426 €
033 A.VI. Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie po zdanení 2 634 €
034 B. Záväzky 20 755 €
038 B.IV. Krátkodobé záväzky okrem rezerv, úverov a výpomoci súčet 20 755 €
040 2. Záväzky voči zamestnancom a zo sociálneho poistenia 146 €
041 3. Daňové záväzky a dotácie 582 €
042 4. Ostatné krátkodobé záväzky 20 027 €
Výkaz ziskov a strát Úč MUJ · 2025
Riadok 2025
001 Výnosy z hospodárskej činnosti spolu súčet 36 316 €
003 II. Tržby z predaja vlastných výrobkov a služieb 36 310 €
007 VI. Ostatné výnosy z hospodárskej činnosti 6 €
008 Náklady na hospodársku činnosť spolu súčet 33 246 €
010 B. Spotreba materiálu, energie a ostatných neskladovateľných dodávok 6 305 €
011 C. Služby 23 643 €
012 D. Osobné náklady 1 670 €
013 E. Dane a poplatky 279 €
014 F. Odpisy a opravné položky k dlhodobému nehmotnému majetku a dlhodobému hmotnému majetku 1 173 €
017 I. Ostatné náklady na hospodársku činnosť 176 €
018 Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti 3 070 €
019 Pridaná hodnota 6 362 €
027 Náklady na finančnú činnosť spolu súčet 96 €
033 O. Ostatné náklady na finančnú činnosť 96 €
034 Výsledok hospodárenia z finančnej činnosti −96 €
035 Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie pred zdanením 2 974 €
036 P. Daň z príjmov 340 €
038 Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie po zdanení 2 634 €

Riadky závierky zatiaľ nemáme načítané za roky: 2024, 2023, 2022, 2021 — sú v origináli nižšie.

Originály v Registri účtovných závierok

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

História z obchodného registra

Register nevedie predchádzajúce názvy, sídla ani osoby, ktoré by sme mali uložené.

Výpis z obchodného registra SR ↗

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Juraj Trnka, s. r. o. v konkurze?

Juraj Trnka, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Juraj Trnka, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Juraj Trnka, s. r. o. tržby 36,3 tis. €.

Je firma Juraj Trnka, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Juraj Trnka, s. r. o. dosiahla zisk 2,6 tis. €.

Je Juraj Trnka, s. r. o. platiteľom DPH?

Juraj Trnka, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Juraj Trnka, s. r. o. sídli?

Juraj Trnka, s. r. o. má sídlo na adrese Oslobodenia 783/103, Belá, 013 05.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 25. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 24. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 25. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 24. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 21. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 22. 10. 2026