SLOVILL s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53601564
DIČ: 2121425746
IČ DPH: SK2121425746
Biskupická 56/120, Biskupice

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Biskupická 56/120, Biskupice Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Spracovanie dreva a výroba výrobkov z dreva a korku okrem nábytku 16.29
Dátum vzniku: 27. 2. 2021
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 4. 2021
Spisová značka: Sro/51031/S
Predmet podnikania (výber): Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržba; Výroba skla, výrobkov zo skla a ich úprava; Výroba a hutnícke spracovanie kovov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Kristián Illéš od 27. 2. 2021
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť SLOVILL s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 79 % na 8,0 tis. € a tržby jej klesli o 47 % na 316,4 tis. €.

316,4 tis. €
Tržby
8,0 tis. €
Zisk
320,7 tis. €
Celkové výnosy
95,4 tis. €
Aktíva
44,2 tis. €
Vlastné imanie
54 %
Celková zadlženosť
28,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 2,8 tis., 2022 −27,0 tis., 2023 16,9 tis., 2024 38,4 tis., 2025 8,0 tis.20212,8 tis.2022−27,0 tis.202316,9 tis.202438,4 tis.20258,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 38,3 tis., 2022 40,6 tis., 2023 309,8 tis., 2024 597,6 tis., 2025 316,4 tis.202138,3 tis.202240,6 tis.2023309,8 tis.2024597,6 tis.2025316,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 316,4 tis. € 8,0 tis. €
2024 597,6 tis. € 38,4 tis. €
2023 309,8 tis. € 16,9 tis. €
2022 40,6 tis. € -27,0 tis. €
2021 38,3 tis. € 2,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok42,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky33,1 tis. €
  • Finančné účty20,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov31,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie8,0 tis. €
  • Krátkodobé záväzky43,3 tis. €
  • Bankové úvery8,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma SLOVILL s. r. o. v konkurze?

SLOVILL s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma SLOVILL s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala SLOVILL s. r. o. tržby 316,4 tis. €.

Je firma SLOVILL s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 SLOVILL s. r. o. dosiahla zisk 8,0 tis. €.

Je SLOVILL s. r. o. platiteľom DPH?

SLOVILL s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma SLOVILL s. r. o. sídli?

SLOVILL s. r. o. má sídlo na adrese Biskupická 56/120, Biskupice, 986 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026