Software & Investing, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53592506
DIČ: 2121417463
IČ DPH: SK2121417463
Medzihradská 1286/29, Dolný Kubín

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Medzihradská 1286/29, Dolný Kubín Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Finančné služby okrem poistenia a dôchodkového financovania 64.99
Dátum vzniku: 16. 2. 2021
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 5. 8. 2021
Spisová značka: Sro/76552/L
Predmet podnikania (výber): Čistiace a upratovacie služby; Investičné činnosti - obchodovanie na vlastný účet v zmysle § 6 ods. 1 písm.c) zák.č. 566/2001 Z.z. o cenných papiero…; Investičné činnosti - obchodovanie na vlastný účet v zmysle § 6 ods. 1 písm.c) zák.č. 566/2001 Z.z. o cenných papiero… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Miroslav Schuster od 16. 2. 2021
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Software & Investing, s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 18 % na 16,3 tis. € a tržby jej klesli o 2 % na 55,3 tis. €.

55,3 tis. €
Tržby
16,3 tis. €
Zisk
26,0 tis. €
Aktíva
21,8 tis. €
Vlastné imanie
16 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2022 2,9 tis., 2023 15,1 tis., 2024 20,0 tis., 2025 16,3 tis.20222,9 tis.202315,1 tis.202420,0 tis.202516,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2022 38,7 tis., 2023 58,0 tis., 2024 56,5 tis., 2025 55,3 tis.202238,7 tis.202358,0 tis.202456,5 tis.202555,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 55,3 tis. € 16,3 tis. €
2024 56,5 tis. € 20,0 tis. €
2023 58,0 tis. € 15,1 tis. €
2022 38,7 tis. € 2,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie21,8 tis. €
  • Záväzky4,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Software & Investing, s. r. o. v konkurze?

Software & Investing, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Software & Investing, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Software & Investing, s. r. o. tržby 55,3 tis. €.

Je firma Software & Investing, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Software & Investing, s. r. o. dosiahla zisk 16,3 tis. €.

Je Software & Investing, s. r. o. platiteľom DPH?

Software & Investing, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Software & Investing, s. r. o. sídli?

Software & Investing, s. r. o. má sídlo na adrese Medzihradská 1286/29, Dolný Kubín, 026 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026