HANZI STAV s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53574541
DIČ: 2121421500
IČ DPH: SK2121421500
Sila 167, Nové Sady

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Sila 167, Nové Sady Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.99
Dátum vzniku: 12. 2. 2021
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 9. 2021
Spisová značka: Sro/53518/N
Predmet podnikania (výber): Murárstvo; Uskutočňovanie stavieb a ich zmien; Prípravné práce k realizácii stavby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Marek Hanus od 12. 2. 2021
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť HANZI STAV s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 60 % na 3,0 tis. € a tržby jej narástli o 24 % na 28,9 tis. €.

28,9 tis. €
Tržby
3,0 tis. €
Zisk
26,6 tis. €
Aktíva
10,5 tis. €
Vlastné imanie
60 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −183, 2022 565, 2023 338, 2024 1,9 tis., 2025 3,0 tis.2021−1832022565202333820241,9 tis.20253,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 10,3 tis., 2022 29,9 tis., 2023 24,4 tis., 2024 23,4 tis., 2025 28,9 tis.202110,3 tis.202229,9 tis.202324,4 tis.202423,4 tis.202528,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 28,9 tis. € 3,0 tis. €
2024 23,4 tis. € 1,9 tis. €
2023 24,4 tis. € 338 €
2022 29,9 tis. € 565 €
2021 10,3 tis. € -183 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie10,5 tis. €
  • Záväzky16,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma HANZI STAV s.r.o. v konkurze?

HANZI STAV s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma HANZI STAV s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala HANZI STAV s.r.o. tržby 28,9 tis. €.

Je firma HANZI STAV s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 HANZI STAV s.r.o. dosiahla zisk 3,0 tis. €.

Je HANZI STAV s.r.o. platiteľom DPH?

HANZI STAV s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma HANZI STAV s.r.o. sídli?

HANZI STAV s.r.o. má sídlo na adrese Sila 167, Nové Sady, 951 24.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026