GIGAS Group, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53551745
DIČ: 2121408949
IČ DPH: SK2121408949
Ľ. Fullu 9/A, Bratislava - mestská časť Karlova Ves

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Ľ. Fullu 9/A, Bratislava - mestská časť Karlova Ves Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Právne a účtovnícke činnosti 69.20
Dátum vzniku: 3. 2. 2021
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 17. 2. 2021
Spisová značka: Sro/151808/B
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ettore Bellucci od 15. 3. 2021
    konateľ
  • Lapo Arrighi od 7. 4. 2021
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť GIGAS Group, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 75 % na 4,5 tis. € a tržby jej narástli o 22 % na 24,6 tis. €.

24,6 tis. €
Tržby
4,5 tis. €
Zisk
39,5 tis. €
Aktíva
16,5 tis. €
Vlastné imanie
58 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −3,0 tis., 2022 4,0 tis., 2023 3,3 tis., 2024 2,6 tis., 2025 4,5 tis.2021−3,0 tis.20224,0 tis.20233,3 tis.20242,6 tis.20254,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 6,5 tis., 2022 23,6 tis., 2023 30,7 tis., 2024 20,2 tis., 2025 24,6 tis.20216,5 tis.202223,6 tis.202330,7 tis.202420,2 tis.202524,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 24,6 tis. € 4,5 tis. €
2024 20,2 tis. € 2,6 tis. €
2023 30,7 tis. € 3,3 tis. €
2022 23,6 tis. € 4,0 tis. €
2021 6,5 tis. € -3,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie16,5 tis. €
  • Záväzky23,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma GIGAS Group, s. r. o. v konkurze?

GIGAS Group, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma GIGAS Group, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala GIGAS Group, s. r. o. tržby 24,6 tis. €.

Je firma GIGAS Group, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 GIGAS Group, s. r. o. dosiahla zisk 4,5 tis. €.

Je GIGAS Group, s. r. o. platiteľom DPH?

GIGAS Group, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma GIGAS Group, s. r. o. sídli?

GIGAS Group, s. r. o. má sídlo na adrese Ľ. Fullu 9/A, Bratislava - mestská časť Karlova Ves, 841 05.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026