ECOVISIONS s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53545524
DIČ: 2121406111
IČ DPH: SK2121406111
Hrubý Šúr 349, Hrubý Šúr

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hrubý Šúr 349, Hrubý Šúr Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti súvisiace so starostlivosťou o budovy a úpravou krajiny 81.30
Dátum vzniku: 27. 1. 2021
DPH: Platiteľ DPH od 1. 2. 2022
Spisová značka: Sro/150091/B
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Barbora Bajcarová od 10. 9. 2024
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ECOVISIONS s. r. o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 37,7 tis. € a tržby jej narástli o 346 % na 97,9 tis. €.

97,9 tis. €
Tržby
37,7 tis. €
Zisk
24,3 tis. €
Aktíva
19,8 tis. €
Vlastné imanie
18 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,3 tis., 2022 −4,4 tis., 2023 −3,1 tis., 2024 −15,4 tis., 2025 37,7 tis.20211,3 tis.2022−4,4 tis.2023−3,1 tis.2024−15,4 tis.202537,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 49,9 tis., 2022 19,5 tis., 2023 7,2 tis., 2024 22,0 tis., 2025 97,9 tis.202149,9 tis.202219,5 tis.20237,2 tis.202422,0 tis.202597,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 97,9 tis. € 37,7 tis. €
2024 22,0 tis. € -15,4 tis. €
2023 7,2 tis. € -3,1 tis. €
2022 19,5 tis. € -4,4 tis. €
2021 49,9 tis. € 1,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie19,8 tis. €
  • Záväzky4,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ECOVISIONS s. r. o. v konkurze?

ECOVISIONS s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ECOVISIONS s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ECOVISIONS s. r. o. tržby 97,9 tis. €.

Je firma ECOVISIONS s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ECOVISIONS s. r. o. dosiahla zisk 37,7 tis. €.

Je ECOVISIONS s. r. o. platiteľom DPH?

ECOVISIONS s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ECOVISIONS s. r. o. sídli?

ECOVISIONS s. r. o. má sídlo na adrese Hrubý Šúr 349, Hrubý Šúr, 903 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026