TOP.SK, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53531426
DIČ: 2121404879
IČ DPH: SK2121404879
Obchodná 39, Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Obchodná 39, Bratislava - mestská časť Staré Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.99
Dátum vzniku: 19. 1. 2021
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH
Spisová značka: Sro/156581/B
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mário Kovaľ od 19. 7. 2021
    konateľspoločník
  • Nikola Svetozarov od 9. 11. 2021
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť TOP.SK, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 61 % na 3,2 tis. € a tržby jej narástli o 44 % na 3,9 tis. €.

3,9 tis. €
Tržby
3,2 tis. €
Zisk
11,2 tis. €
Aktíva
10,9 tis. €
Vlastné imanie
3 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −34, 2022 −19, 2023 791, 2024 2,0 tis., 2025 3,2 tis.2021−342022−19202379120242,0 tis.20253,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,9 tis., 2022 262, 2023 1,4 tis., 2024 2,7 tis., 2025 3,9 tis.20211,9 tis.202226220231,4 tis.20242,7 tis.20253,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 3,9 tis. € 3,2 tis. €
2024 2,7 tis. € 2,0 tis. €
2023 1,4 tis. € 791 €
2022 262 € -19 €
2021 1,9 tis. € -34 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie10,9 tis. €
  • Záväzky381 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma TOP.SK, s. r. o. v konkurze?

TOP.SK, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma TOP.SK, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala TOP.SK, s. r. o. tržby 3,9 tis. €.

Je firma TOP.SK, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 TOP.SK, s. r. o. dosiahla zisk 3,2 tis. €.

Je TOP.SK, s. r. o. platiteľom DPH?

TOP.SK, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma TOP.SK, s. r. o. sídli?

TOP.SK, s. r. o. má sídlo na adrese Obchodná 39, Bratislava - mestská časť Staré Mesto, 811 06.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026