zgruntu team s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53520882
DIČ: 2121396937
IČ DPH: SK2121396937
Karadžičova 8/A, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Karadžičova 8/A, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Počítačové programovanie, poradenstvo a súvisiace služby 62.90
Dátum vzniku: 13. 1. 2021
Základné imanie: 10,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 3. 2024
Spisová značka: Sro/193826/B
Predmet podnikania (výber): Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Pavol Molnár od 13. 1. 2021
    konateľ
  • hodu s.r.o. od 14. 5. 2025
    spoločník
  • zgruntu online s. r. o. od 13. 1. 2021
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť zgruntu team s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 107 % na 51,4 tis. € a tržby jej narástli o 57 % na 345,8 tis. €.

345,8 tis. €
Tržby
51,4 tis. €
Zisk
346,3 tis. €
Celkové výnosy
92,9 tis. €
Aktíva
61,9 tis. €
Vlastné imanie
33 %
Celková zadlženosť
36,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −883, 2022 −153, 2023 4,8 tis., 2024 24,9 tis., 2025 51,4 tis.2021−8832022−15320234,8 tis.202424,9 tis.202551,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2022 0, 2023 36,0 tis., 2024 219,9 tis., 2025 345,8 tis.2021–20220202336,0 tis.2024219,9 tis.2025345,8 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2022 0, 2025 346,3 tis.2021–202202023–2024–2025346,3 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2022 0, 2025 14,5 tis.2021–202202023–2024–202514,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 345,8 tis. € 51,4 tis. €
2024 219,9 tis. € 24,9 tis. €
2023 36,0 tis. € 4,8 tis. €
2022 0 € -153 €
2021 — -883 €

Výkaz ziskov a strát je podaný, tržby z predaja tovaru, výrobkov a služieb sú v ňom nulové.

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Krátkodobé pohľadávky41,2 tis. €
  • Finančné účty51,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie10,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie51,4 tis. €
  • Rezervy3,5 tis. €
  • Krátkodobé záväzky27,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma zgruntu team s. r. o. v konkurze?

zgruntu team s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma zgruntu team s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala zgruntu team s. r. o. tržby 345,8 tis. €.

Je firma zgruntu team s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 zgruntu team s. r. o. dosiahla zisk 51,4 tis. €.

Je zgruntu team s. r. o. platiteľom DPH?

zgruntu team s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma zgruntu team s. r. o. sídli?

zgruntu team s. r. o. má sídlo na adrese Karadžičova 8/A, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 08.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026