ZAU Technologies, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53518527
DIČ: 2121389303
IČ DPH: SK2121389303
Oravská 7, Prešov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Oravská 7, Prešov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Počítačové programovanie, poradenstvo a súvisiace služby 62.01
Dátum vzniku: 31. 12. 2020
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 4. 2021
Spisová značka: Sro/41467/P
Predmet podnikania (výber): Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov; Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky; Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Ján Lenko od 31. 12. 2020
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ZAU Technologies, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 175 % na 20,3 tis. € a tržby jej narástli o 40 % na 36,8 tis. €.

36,8 tis. €
Tržby
20,3 tis. €
Zisk
36,7 tis. €
Aktíva
33,9 tis. €
Vlastné imanie
8 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 5,4 tis., 2022 2,3 tis., 2023 1,6 tis., 2024 7,4 tis., 2025 20,3 tis.20215,4 tis.20222,3 tis.20231,6 tis.20247,4 tis.202520,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 16,7 tis., 2022 15,9 tis., 2023 15,7 tis., 2024 26,2 tis., 2025 36,8 tis.202116,7 tis.202215,9 tis.202315,7 tis.202426,2 tis.202536,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 36,8 tis. € 20,3 tis. €
2024 26,2 tis. € 7,4 tis. €
2023 15,7 tis. € 1,6 tis. €
2022 15,9 tis. € 2,3 tis. €
2021 16,7 tis. € 5,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie33,9 tis. €
  • Záväzky2,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ZAU Technologies, s. r. o. v konkurze?

ZAU Technologies, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ZAU Technologies, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ZAU Technologies, s. r. o. tržby 36,8 tis. €.

Je firma ZAU Technologies, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ZAU Technologies, s. r. o. dosiahla zisk 20,3 tis. €.

Je ZAU Technologies, s. r. o. platiteľom DPH?

ZAU Technologies, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ZAU Technologies, s. r. o. sídli?

ZAU Technologies, s. r. o. má sídlo na adrese Oravská 7, Prešov, 080 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026