Ledmont s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53512065
DIČ: 2121406386
IČ DPH: SK2121406386
Hrubý Šúr

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hrubý Šúr Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.21
Dátum vzniku: 29. 1. 2021
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 21. 6. 2021
Spisová značka: Sro/150158/B
Predmet podnikania (výber): Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení - elektrických; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ernest Kiss od 29. 1. 2021
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Ledmont s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 28,1 tis. € a tržby jej narástli o 12 % na 78,7 tis. €.

78,7 tis. €
Tržby
28,1 tis. €
Strata
1,8 tis. €
Aktíva

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 37,3 tis., 2022 4,5 tis., 2023 −27,8 tis., 2024 14,0 tis., 2025 −28,1 tis.202137,3 tis.20224,5 tis.2023−27,8 tis.202414,0 tis.2025−28,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 122,7 tis., 2022 93,2 tis., 2023 56,1 tis., 2024 70,1 tis., 2025 78,7 tis.2021122,7 tis.202293,2 tis.202356,1 tis.202470,1 tis.202578,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 78,7 tis. € -28,1 tis. €
2024 70,1 tis. € 14,0 tis. €
2023 56,1 tis. € -27,8 tis. €
2022 93,2 tis. € 4,5 tis. €
2021 122,7 tis. € 37,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Ledmont s.r.o. v konkurze?

Ledmont s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Ledmont s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Ledmont s.r.o. tržby 78,7 tis. €.

Je firma Ledmont s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Ledmont s.r.o. vykázala stratu 28,1 tis. €.

Je Ledmont s.r.o. platiteľom DPH?

Ledmont s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Ledmont s.r.o. sídli?

Ledmont s.r.o. má sídlo na adrese Hrubý Šúr, 903 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026