DE Service, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53501977
DIČ: 2121383044
IČ DPH: SK2121383044
Stred 113, Turzovka

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Stred 113, Turzovka Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.11
Dátum vzniku: 15. 12. 2020
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 16. 5. 2022
Spisová značka: Sro/76171/L
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Administratívne služby; Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Marcela Michalicová od 15. 12. 2020
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť DE Service, s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 72 % na 19,1 tis. € a tržby jej klesli o 5 % na 772,0 tis. €.

772,0 tis. €
Tržby
19,1 tis. €
Zisk
772,0 tis. €
Celkové výnosy
219,9 tis. €
Aktíva
222,8 tis. €
Vlastné imanie
6,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 4,0 tis., 2022 32,0 tis., 2023 95,5 tis., 2024 67,1 tis., 2025 19,1 tis.20214,0 tis.202232,0 tis.202395,5 tis.202467,1 tis.202519,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 209,4 tis., 2022 408,4 tis., 2023 700,2 tis., 2024 814,8 tis., 2025 772,0 tis.2021209,4 tis.2022408,4 tis.2023700,2 tis.2024814,8 tis.2025772,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 772,0 tis. € 19,1 tis. €
2024 814,8 tis. € 67,1 tis. €
2023 700,2 tis. € 95,5 tis. €
2022 408,4 tis. € 32,0 tis. €
2021 209,4 tis. € 4,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok23,8 tis. €
  • Zásoby2,6 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky46,4 tis. €
  • Finančné účty147,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov198,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie19,1 tis. €
  • Krátkodobé záväzky-2,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma DE Service, s. r. o. v konkurze?

DE Service, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma DE Service, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala DE Service, s. r. o. tržby 772,0 tis. €.

Je firma DE Service, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 DE Service, s. r. o. dosiahla zisk 19,1 tis. €.

Je DE Service, s. r. o. platiteľom DPH?

DE Service, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma DE Service, s. r. o. sídli?

DE Service, s. r. o. má sídlo na adrese Stred 113, Turzovka, 023 54.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026