SISAMO, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53489578
DIČ: 2121380987
IČ DPH: SK2121380987
Rieka 3263, Čadca

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Rieka 3263, Čadca Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.99
Dátum vzniku: 11. 12. 2020
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 2. 2021
Spisová značka: Sro/76159/L
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Karol Špánik od 11. 12. 2020
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť SISAMO, s. r. o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 25,4 tis. € a tržby jej klesli o 56 % na 192,4 tis. €.

192,4 tis. €
Tržby
25,4 tis. €
Strata
196,9 tis. €
Celkové výnosy
195,5 tis. €
Aktíva
25,8 tis. €
Vlastné imanie
87 %
Celková zadlženosť
18,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −2,0 tis., 2022 29,9 tis., 2023 12,4 tis., 2024 5,8 tis., 2025 −25,4 tis.2021−2,0 tis.202229,9 tis.202312,4 tis.20245,8 tis.2025−25,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 163,2 tis., 2022 505,7 tis., 2023 480,0 tis., 2024 441,7 tis., 2025 192,4 tis.2021163,2 tis.2022505,7 tis.2023480,0 tis.2024441,7 tis.2025192,4 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 163,2 tis., 2022 515,9 tis., 2023 480,7 tis., 2024 442,4 tis., 2025 196,9 tis.2021163,2 tis.2022515,9 tis.2023480,7 tis.2024442,4 tis.2025196,9 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 0, 2022 8,1 tis., 2023 3,4 tis., 2024 2,0 tis., 2025 9602021020228,1 tis.20233,4 tis.20242,0 tis.2025960
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 192,4 tis. € -25,4 tis. €
2024 441,7 tis. € 5,8 tis. €
2023 480,0 tis. € 12,4 tis. €
2022 505,7 tis. € 29,9 tis. €
2021 163,2 tis. € -2,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok39,9 tis. €
  • Zásoby69,5 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky111 €
  • Finančné účty85,1 tis. €
  • Časové rozlíšenie916 €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov46,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-25,4 tis. €
  • Dlhodobé záväzky1,0 tis. €
  • Krátkodobé záväzky99,1 tis. €
  • Bankové úvery69,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma SISAMO, s. r. o. v konkurze?

SISAMO, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma SISAMO, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala SISAMO, s. r. o. tržby 192,4 tis. €.

Je firma SISAMO, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 SISAMO, s. r. o. vykázala stratu 25,4 tis. €.

Je SISAMO, s. r. o. platiteľom DPH?

SISAMO, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma SISAMO, s. r. o. sídli?

SISAMO, s. r. o. má sídlo na adrese Rieka 3263, Čadca, 022 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026