STALORN s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53479017
DIČ: 2121386773
IČ DPH: SK2121386773
Budyšínska 3A, Bratislava - mestská časť Nové Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Budyšínska 3A, Bratislava - mestská časť Nové Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.11
Dátum vzniku: 29. 12. 2020
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH
Spisová značka: Sro/149592/B
Predmet podnikania (výber): Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky; Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Matúš Horváth od 20. 10. 2025
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť STALORN s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 18 % na 12,7 tis. € a tržby jej narástli o 6 % na 40,4 tis. €.

40,4 tis. €
Tržby
12,7 tis. €
Zisk
19,8 tis. €
Aktíva
18,2 tis. €
Vlastné imanie
8 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 23,9 tis., 2022 9,7 tis., 2023 8,2 tis., 2024 10,8 tis., 2025 12,7 tis.202123,9 tis.20229,7 tis.20238,2 tis.202410,8 tis.202512,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 30,2 tis., 2022 29,5 tis., 2023 37,1 tis., 2024 38,0 tis., 2025 40,4 tis.202130,2 tis.202229,5 tis.202337,1 tis.202438,0 tis.202540,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 40,4 tis. € 12,7 tis. €
2024 38,0 tis. € 10,8 tis. €
2023 37,1 tis. € 8,2 tis. €
2022 29,5 tis. € 9,7 tis. €
2021 30,2 tis. € 23,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie18,2 tis. €
  • Záväzky1,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma STALORN s. r. o. v konkurze?

STALORN s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma STALORN s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala STALORN s. r. o. tržby 40,4 tis. €.

Je firma STALORN s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 STALORN s. r. o. dosiahla zisk 12,7 tis. €.

Je STALORN s. r. o. platiteľom DPH?

STALORN s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma STALORN s. r. o. sídli?

STALORN s. r. o. má sídlo na adrese Budyšínska 3A, Bratislava - mestská časť Nové Mesto, 831 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026