FarmHill s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53476671
DIČ: 2121379172
IČ DPH: SK2121379172
Čajkov 126, Čajkov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Čajkov 126, Čajkov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Pestovanie plodín a chov zvierat, poľovníctvo a služby s tým súvisiace 01.11
Dátum vzniku: 10. 12. 2020
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 9. 2021
Spisová značka: Sro/53076/N
Predmet podnikania (výber): reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Monika Kopecká od 10. 12. 2020
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť FarmHill s. r. o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 1,2 tis. € a tržby jej narástli o 24 % na 151,3 tis. €.

151,3 tis. €
Tržby
1,2 tis. €
Zisk
157,2 tis. €
Aktíva
106,2 tis. €
Vlastné imanie
32 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,1 tis., 2022 16,6 tis., 2023 −35,2 tis., 2024 −20,1 tis., 2025 1,2 tis.20211,1 tis.202216,6 tis.2023−35,2 tis.2024−20,1 tis.20251,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 42,0 tis., 2022 160,3 tis., 2023 70,1 tis., 2024 121,7 tis., 2025 151,3 tis.202142,0 tis.2022160,3 tis.202370,1 tis.2024121,7 tis.2025151,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 151,3 tis. € 1,2 tis. €
2024 121,7 tis. € -20,1 tis. €
2023 70,1 tis. € -35,2 tis. €
2022 160,3 tis. € 16,6 tis. €
2021 42,0 tis. € 1,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie106,2 tis. €
  • Záväzky51,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma FarmHill s. r. o. v konkurze?

FarmHill s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma FarmHill s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala FarmHill s. r. o. tržby 151,3 tis. €.

Je firma FarmHill s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 FarmHill s. r. o. dosiahla zisk 1,2 tis. €.

Je FarmHill s. r. o. platiteľom DPH?

FarmHill s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma FarmHill s. r. o. sídli?

FarmHill s. r. o. má sídlo na adrese Čajkov 126, Čajkov, 935 24.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026