Micho Gusto 2 s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53463145
DIČ: 2121379865
IČ DPH: SK2121379865
Dudova 1, Bratislava - mestská časť Petržalka

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Dudova 1, Bratislava - mestská časť Petržalka Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti reštaurácií a pohostinstiev 56.10
Dátum vzniku: 9. 12. 2020
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 12. 2021
Spisová značka: Sro/149285/B
Predmet podnikania (výber): Pohostinská činnosť a výroba hotových jedál určených na priamu spotrebu mimo prevádzkových priestorov; Výroba potravinárskych výrobkov; Výroba nápojov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Martin Kiss od 30. 5. 2025
    konateľ
  • PATATA s. r. o. od 3. 6. 2025
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Micho Gusto 2 s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 266 € a tržby jej narástli o 12 % na 122,8 tis. €.

122,8 tis. €
Tržby
266 €
Strata
48,4 tis. €
Aktíva
12,0 tis. €
Vlastné imanie
75 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 4,8 tis., 2022 336, 2023 547, 2024 1,5 tis., 2025 −26620214,8 tis.2022336202354720241,5 tis.2025−266
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 70,5 tis., 2022 102,4 tis., 2023 156,2 tis., 2024 109,3 tis., 2025 122,8 tis.202170,5 tis.2022102,4 tis.2023156,2 tis.2024109,3 tis.2025122,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 122,8 tis. € -266 €
2024 109,3 tis. € 1,5 tis. €
2023 156,2 tis. € 547 €
2022 102,4 tis. € 336 €
2021 70,5 tis. € 4,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie12,0 tis. €
  • Záväzky36,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Micho Gusto 2 s.r.o. v konkurze?

Micho Gusto 2 s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Micho Gusto 2 s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Micho Gusto 2 s.r.o. tržby 122,8 tis. €.

Je firma Micho Gusto 2 s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Micho Gusto 2 s.r.o. vykázala stratu 266 €.

Je Micho Gusto 2 s.r.o. platiteľom DPH?

Micho Gusto 2 s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Micho Gusto 2 s.r.o. sídli?

Micho Gusto 2 s.r.o. má sídlo na adrese Dudova 1, Bratislava - mestská časť Petržalka, 851 02.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026