CMA Service, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53444973
DIČ: 2121370669
IČ DPH: SK2121370669
Bellušova 6, Banská Bystrica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Bellušova 6, Banská Bystrica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vedenie firiem; poradenstvo v oblasti riadenia 70.22
Dátum vzniku: 26. 11. 2020
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 2022
Spisová značka: Sro/40131/S
Predmet podnikania (výber): činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov; administratívne služby; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi ( maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti ( veľko… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Roman Cingel od 26. 11. 2020
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť CMA Service, s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 11,5 tis. € a tržby jej klesli o 14 % na 91,2 tis. €.

91,2 tis. €
Tržby
11,5 tis. €
Strata
77,8 tis. €
Aktíva
-1,9 tis. €
Vlastné imanie
103 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 2,7 tis., 2022 1,4 tis., 2023 428, 2024 291, 2025 −11,5 tis.20212,7 tis.20221,4 tis.202342820242912025−11,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 45,2 tis., 2022 77,8 tis., 2023 79,4 tis., 2024 106,3 tis., 2025 91,2 tis.202145,2 tis.202277,8 tis.202379,4 tis.2024106,3 tis.202591,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 91,2 tis. € -11,5 tis. €
2024 106,3 tis. € 291 €
2023 79,4 tis. € 428 €
2022 77,8 tis. € 1,4 tis. €
2021 45,2 tis. € 2,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie-1,9 tis. €
  • Záväzky79,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma CMA Service, s.r.o. v konkurze?

CMA Service, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma CMA Service, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala CMA Service, s.r.o. tržby 91,2 tis. €.

Je firma CMA Service, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 CMA Service, s.r.o. vykázala stratu 11,5 tis. €.

Je CMA Service, s.r.o. platiteľom DPH?

CMA Service, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma CMA Service, s.r.o. sídli?

CMA Service, s.r.o. má sídlo na adrese Bellušova 6, Banská Bystrica, 974 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026