Slovblue s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53441231
DIČ: 2121367721
Aleja Slobody 1892/54, Dolný Kubín

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Aleja Slobody 1892/54, Dolný Kubín Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti súvisiace so starostlivosťou o budovy a úpravou krajiny 81.29
Dátum vzniku: 21. 11. 2020
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/76021/L
Predmet podnikania (výber): Čistiace a upratovacie služby; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Milan Zubek od 21. 11. 2020
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Slovblue s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 123 % na 1,9 tis. € a tržby jej klesli o 53 % na 11,2 tis. €.

11,2 tis. €
Tržby
1,9 tis. €
Zisk
12,4 tis. €
Aktíva
12,1 tis. €
Vlastné imanie
3 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 146, 2022 1,0 tis., 2023 2,6 tis., 2024 859, 2025 1,9 tis.202114620221,0 tis.20232,6 tis.202485920251,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 30,8 tis., 2022 21,4 tis., 2023 24,4 tis., 2024 23,6 tis., 2025 11,2 tis.202130,8 tis.202221,4 tis.202324,4 tis.202423,6 tis.202511,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 11,2 tis. € 1,9 tis. €
2024 23,6 tis. € 859 €
2023 24,4 tis. € 2,6 tis. €
2022 21,4 tis. € 1,0 tis. €
2021 30,8 tis. € 146 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie12,1 tis. €
  • Záväzky340 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Slovblue s. r. o. v konkurze?

Slovblue s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Slovblue s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Slovblue s. r. o. tržby 11,2 tis. €.

Je firma Slovblue s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Slovblue s. r. o. dosiahla zisk 1,9 tis. €.

Kde firma Slovblue s. r. o. sídli?

Slovblue s. r. o. má sídlo na adrese Aleja Slobody 1892/54, Dolný Kubín, 026 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026