TRAVEL2, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53429486
DIČ: 2121381416
IČ DPH: SK2121381416
Vajnorská 1306/5, Bratislava - mestská časť Nové Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Vajnorská 1306/5, Bratislava - mestská časť Nové Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti cestovných agentúr, cestovných kancelárií, rezervačné a súvisiace činnosti 79.12
Dátum vzniku: 12. 12. 2020
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 9. 2022
Spisová značka: Sro/149405/B
Predmet podnikania (výber): Prevádzkovanie cestovnej kancelárie; Prevádzkovanie cestovnej agentúry; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Elena Guštafíková od 12. 12. 2020
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť TRAVEL2, s.r.o. v roku 2025 znížila stratu o 44 % na 5,3 tis. € a tržby jej klesli o 14 % na 52,5 tis. €.

52,5 tis. €
Tržby
5,3 tis. €
Strata
90,9 tis. €
Aktíva
10,1 tis. €
Vlastné imanie
89 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 10,6 tis., 2022 5,3 tis., 2023 3,8 tis., 2024 −9,4 tis., 2025 −5,3 tis.202110,6 tis.20225,3 tis.20233,8 tis.2024−9,4 tis.2025−5,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 30,8 tis., 2022 74,4 tis., 2023 59,6 tis., 2024 61,3 tis., 2025 52,5 tis.202130,8 tis.202274,4 tis.202359,6 tis.202461,3 tis.202552,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 52,5 tis. € -5,3 tis. €
2024 61,3 tis. € -9,4 tis. €
2023 59,6 tis. € 3,8 tis. €
2022 74,4 tis. € 5,3 tis. €
2021 30,8 tis. € 10,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie10,1 tis. €
  • Záväzky80,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma TRAVEL2, s.r.o. v konkurze?

TRAVEL2, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma TRAVEL2, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala TRAVEL2, s.r.o. tržby 52,5 tis. €.

Je firma TRAVEL2, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 TRAVEL2, s.r.o. vykázala stratu 5,3 tis. €.

Je TRAVEL2, s.r.o. platiteľom DPH?

TRAVEL2, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma TRAVEL2, s.r.o. sídli?

TRAVEL2, s.r.o. má sídlo na adrese Vajnorská 1306/5, Bratislava - mestská časť Nové Mesto, 831 03.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026