Renewable Energy Solutions s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53411005
DIČ: 2121372242
IČ DPH: SK2121372242
Šustekova 51, Bratislava - mestská časť Petržalka

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Šustekova 51, Bratislava - mestská časť Petržalka Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.99
Dátum vzniku: 28. 11. 2020
Základné imanie: 450,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 20. 1. 2021
Spisová značka: Sro/149098/B
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Tamara Barta od 25. 10. 2021
    konateľ
  • Ivan Jevtić od 6. 11. 2021
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Renewable Energy Solutions s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 71 % na 2,0 tis. € a tržby jej narástli na 1,8 mil. €.

1,8 mil. €
Tržby
2,0 tis. €
Zisk
1,8 mil. €
Celkové výnosy
1,4 mil. €
Aktíva
436,5 tis. €
Vlastné imanie
70 %
Celková zadlženosť
4,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −2,4 tis., 2022 −14,5 tis., 2023 278, 2024 1,2 tis., 2025 2,0 tis.2021−2,4 tis.2022−14,5 tis.202327820241,2 tis.20252,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 25,0 tis., 2022 52,1 tis., 2023 51,9 tis., 2024 94,7 tis., 2025 1,8 mil.202125,0 tis.202252,1 tis.202351,9 tis.202494,7 tis.20251,8 mil.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 25,0 tis., 2022 430,7 tis., 2023 76,9 tis., 2024 103,8 tis., 2025 1,8 mil.202125,0 tis.2022430,7 tis.202376,9 tis.2024103,8 tis.20251,8 mil.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 0, 2022 0, 2023 0, 2024 960, 2025 3,8 tis.202102022020230202496020253,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,8 mil. € 2,0 tis. €
2024 94,7 tis. € 1,2 tis. €
2023 51,9 tis. € 278 €
2022 52,1 tis. € -14,5 tis. €
2021 25,0 tis. € -2,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie436,5 tis. €
  • Záväzky995,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Renewable Energy Solutions s.r.o. v konkurze?

Renewable Energy Solutions s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Renewable Energy Solutions s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Renewable Energy Solutions s.r.o. tržby 1,8 mil. €.

Je firma Renewable Energy Solutions s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Renewable Energy Solutions s.r.o. dosiahla zisk 2,0 tis. €.

Je Renewable Energy Solutions s.r.o. platiteľom DPH?

Renewable Energy Solutions s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Renewable Energy Solutions s.r.o. sídli?

Renewable Energy Solutions s.r.o. má sídlo na adrese Šustekova 51, Bratislava - mestská časť Petržalka, 851 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026