StavBau-G s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53409965
DIČ: 2121362485
IČ DPH: SK2121362485
M.R.Štefánika 893/35, Detva

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: M.R.Štefánika 893/35, Detva Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výstavba budov 41.20
Dátum vzniku: 10. 11. 2020
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 8. 2024
Spisová značka: Sro/40027/S
Predmet podnikania (výber): Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov; Prípravné práce k realizácii stavby; Vŕtanie studní s dĺžkou do 30 m …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Zuzana Golianová od 10. 11. 2020
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť StavBau-G s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 73 % na 5,8 tis. € a tržby jej narástli o 31 % na 207,2 tis. €.

207,2 tis. €
Tržby
5,8 tis. €
Zisk
130,1 tis. €
Aktíva
22,4 tis. €
Vlastné imanie
83 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,3 tis., 2022 4,9 tis., 2023 2,4 tis., 2024 3,3 tis., 2025 5,8 tis.20211,3 tis.20224,9 tis.20232,4 tis.20243,3 tis.20255,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 35,2 tis., 2022 27,9 tis., 2023 70,4 tis., 2024 157,8 tis., 2025 207,2 tis.202135,2 tis.202227,9 tis.202370,4 tis.2024157,8 tis.2025207,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 207,2 tis. € 5,8 tis. €
2024 157,8 tis. € 3,3 tis. €
2023 70,4 tis. € 2,4 tis. €
2022 27,9 tis. € 4,9 tis. €
2021 35,2 tis. € 1,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie22,4 tis. €
  • Záväzky107,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma StavBau-G s. r. o. v konkurze?

StavBau-G s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma StavBau-G s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala StavBau-G s. r. o. tržby 207,2 tis. €.

Je firma StavBau-G s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 StavBau-G s. r. o. dosiahla zisk 5,8 tis. €.

Je StavBau-G s. r. o. platiteľom DPH?

StavBau-G s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma StavBau-G s. r. o. sídli?

StavBau-G s. r. o. má sídlo na adrese M.R.Štefánika 893/35, Detva, 962 12.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026