MUDr. Raška, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53403762
DIČ: 2121359317
Zemianska Dedina 18, Nižná

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Zemianska Dedina 18, Nižná Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.99
Dátum vzniku: 6. 11. 2020
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/75940/L
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Výroba potravinárskych výrobkov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • MUDr. Jozef Raška od 6. 11. 2020
    člen štatutárneho orgánuspoločník
  • MUDr. Magdaléna Rašková
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MUDr. Raška, s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 18 % na 149,7 tis. € a tržby jej klesli o 11 % na 299,7 tis. €.

299,7 tis. €
Tržby
149,7 tis. €
Zisk
306,3 tis. €
Celkové výnosy
159,6 tis. €
Aktíva
155,2 tis. €
Vlastné imanie
3 %
Celková zadlženosť
86,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 94,0 tis., 2022 137,2 tis., 2023 157,4 tis., 2024 183,6 tis., 2025 149,7 tis.202194,0 tis.2022137,2 tis.2023157,4 tis.2024183,6 tis.2025149,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 205,4 tis., 2022 246,8 tis., 2023 304,2 tis., 2024 336,6 tis., 2025 299,7 tis.2021205,4 tis.2022246,8 tis.2023304,2 tis.2024336,6 tis.2025299,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 299,7 tis. € 149,7 tis. €
2024 336,6 tis. € 183,6 tis. €
2023 304,2 tis. € 157,4 tis. €
2022 246,8 tis. € 137,2 tis. €
2021 205,4 tis. € 94,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok56,9 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky33,2 tis. €
  • Finančné účty69,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov70 €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie149,7 tis. €
  • Krátkodobé záväzky4,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MUDr. Raška, s. r. o. v konkurze?

MUDr. Raška, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MUDr. Raška, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MUDr. Raška, s. r. o. tržby 299,7 tis. €.

Je firma MUDr. Raška, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MUDr. Raška, s. r. o. dosiahla zisk 149,7 tis. €.

Kde firma MUDr. Raška, s. r. o. sídli?

MUDr. Raška, s. r. o. má sídlo na adrese Zemianska Dedina 18, Nižná, 027 43.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026