Strechy Vanes s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53395344
DIČ: 2121350572
IČ DPH: SK2121350572
Gogoľova 9757/21, Nové Zámky

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Gogoľova 9757/21, Nové Zámky Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.91
Dátum vzniku: 24. 10. 2020
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 10. 2021
Spisová značka: Sro/52679/N
Predmet podnikania (výber): Strechár; Tesárstvo; Pokrývačstvo …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Dominik Nyári od 24. 10. 2020
    konateľspoločník
  • Vanesa Nyáriová od 13. 9. 2023
    konateľ

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Strechy Vanes s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 295 % na 34,1 tis. € a tržby jej narástli o 82 % na 305,1 tis. €.

305,1 tis. €
Tržby
34,1 tis. €
Zisk
357,3 tis. €
Celkové výnosy
354,6 tis. €
Aktíva
49,9 tis. €
Vlastné imanie
86 %
Celková zadlženosť
34,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 427, 2022 471, 2023 1,2 tis., 2024 8,6 tis., 2025 34,1 tis.2021427202247120231,2 tis.20248,6 tis.202534,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 52,1 tis., 2022 138,3 tis., 2023 101,8 tis., 2024 167,3 tis., 2025 305,1 tis.202152,1 tis.2022138,3 tis.2023101,8 tis.2024167,3 tis.2025305,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 305,1 tis. € 34,1 tis. €
2024 167,3 tis. € 8,6 tis. €
2023 101,8 tis. € 1,2 tis. €
2022 138,3 tis. € 471 €
2021 52,1 tis. € 427 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok62,9 tis. €
  • Zásoby31,3 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky29,3 tis. €
  • Finančné účty231,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov10,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie34,1 tis. €
  • Dlhodobé záväzky142,6 tis. €
  • Krátkodobé záväzky16,8 tis. €
  • Bankové úvery145,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Strechy Vanes s.r.o. v konkurze?

Strechy Vanes s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Strechy Vanes s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Strechy Vanes s.r.o. tržby 305,1 tis. €.

Je firma Strechy Vanes s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Strechy Vanes s.r.o. dosiahla zisk 34,1 tis. €.

Je Strechy Vanes s.r.o. platiteľom DPH?

Strechy Vanes s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Strechy Vanes s.r.o. sídli?

Strechy Vanes s.r.o. má sídlo na adrese Gogoľova 9757/21, Nové Zámky, 940 02.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026