IT39 EYEWEAR s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53393562
DIČ: 2121355632
IČ DPH: SK2121355632
Senný trh 3116/7, Komárno

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Senný trh 3116/7, Komárno Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.99
Dátum vzniku: 27. 10. 2020
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 2021
Spisová značka: Sro/52704/N
Predmet podnikania (výber): Výroba potravinárskych výrobkov; Textilná výroba; Odevná výroba …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Andrea Meneghel od 19. 2. 2021
    konateľspoločník
  • Axel Da Deppo od 17. 6. 2021
    spoločník
  • Francesco Bet od 17. 6. 2021
    spoločník
  • Árpád Grócz od 26. 2. 2021
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť IT39 EYEWEAR s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 55 % na 8,8 tis. € a tržby jej narástli o 24 % na 60,4 tis. €.

60,4 tis. €
Tržby
8,8 tis. €
Zisk
126,1 tis. €
Aktíva
61,3 tis. €
Vlastné imanie
51 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 3,2 tis., 2022 6,6 tis., 2023 18,0 tis., 2024 19,6 tis., 2025 8,8 tis.20213,2 tis.20226,6 tis.202318,0 tis.202419,6 tis.20258,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 45,6 tis., 2022 59,8 tis., 2023 115,1 tis., 2024 48,6 tis., 2025 60,4 tis.202145,6 tis.202259,8 tis.2023115,1 tis.202448,6 tis.202560,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 60,4 tis. € 8,8 tis. €
2024 48,6 tis. € 19,6 tis. €
2023 115,1 tis. € 18,0 tis. €
2022 59,8 tis. € 6,6 tis. €
2021 45,6 tis. € 3,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie61,3 tis. €
  • Záväzky64,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma IT39 EYEWEAR s.r.o. v konkurze?

IT39 EYEWEAR s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma IT39 EYEWEAR s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala IT39 EYEWEAR s.r.o. tržby 60,4 tis. €.

Je firma IT39 EYEWEAR s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 IT39 EYEWEAR s.r.o. dosiahla zisk 8,8 tis. €.

Je IT39 EYEWEAR s.r.o. platiteľom DPH?

IT39 EYEWEAR s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma IT39 EYEWEAR s.r.o. sídli?

IT39 EYEWEAR s.r.o. má sídlo na adrese Senný trh 3116/7, Komárno, 945 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026