JN Points-Group s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53388861
DIČ: 2121354972
IČ DPH: SK2121354972
Udavské 50, Udavské

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Udavské 50, Udavské Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výstavba budov 41.20
Dátum vzniku: 30. 10. 2020
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH
Spisová značka: Sro/41190/P
Predmet podnikania (výber): Zámočníctvo; Kovoobrábanie; Nástrojárstvo …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Jaroslav Niemčický od 30. 10. 2020
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť JN Points-Group s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk na 293,8 tis. € a tržby jej narástli o 14 % na 2,1 mil. €.

2,1 mil. €
Tržby
293,8 tis. €
Zisk
2,1 mil. €
Celkové výnosy
525,3 tis. €
Aktíva
351,0 tis. €
Vlastné imanie
33 %
Celková zadlženosť
19,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 7,8 tis., 2022 9,7 tis., 2023 16,6 tis., 2024 18,2 tis., 2025 293,8 tis.20217,8 tis.20229,7 tis.202316,6 tis.202418,2 tis.2025293,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 369,6 tis., 2022 390,4 tis., 2023 1,3 mil., 2024 1,9 mil., 2025 2,1 mil.2021369,6 tis.2022390,4 tis.20231,3 mil.20241,9 mil.20252,1 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 2,1 mil. € 293,8 tis. €
2024 1,9 mil. € 18,2 tis. €
2023 1,3 mil. € 16,6 tis. €
2022 390,4 tis. € 9,7 tis. €
2021 369,6 tis. € 7,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Krátkodobé pohľadávky144,2 tis. €
  • Finančné účty381,1 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov52,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie293,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky174,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma JN Points-Group s. r. o. v konkurze?

JN Points-Group s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma JN Points-Group s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala JN Points-Group s. r. o. tržby 2,1 mil. €.

Je firma JN Points-Group s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 JN Points-Group s. r. o. dosiahla zisk 293,8 tis. €.

Je JN Points-Group s. r. o. platiteľom DPH?

JN Points-Group s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma JN Points-Group s. r. o. sídli?

JN Points-Group s. r. o. má sídlo na adrese Udavské 50, Udavské, 067 31.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026