GYMIFY & Co, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53386850
DIČ: 2121349406
IČ DPH: SK2121349406
Oščadnica 930, Oščadnica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Oščadnica 930, Oščadnica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Počítačové programovanie, poradenstvo a súvisiace služby 62.09
Dátum vzniku: 22. 10. 2020
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 10. 7. 2024
Spisová značka: Sro/75814/L
Predmet podnikania (výber): Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Prenájom hnuteľných vecí

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Marcel Jurišta od 22. 10. 2020
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť GYMIFY & Co, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 782 % na 25,7 tis. € a tržby jej narástli o 130 % na 236,1 tis. €.

236,1 tis. €
Tržby
25,7 tis. €
Zisk
241,7 tis. €
Celkové výnosy
139,0 tis. €
Aktíva
31,0 tis. €
Vlastné imanie
78 %
Celková zadlženosť
19,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 654, 2022 1,2 tis., 2023 659, 2024 2,9 tis., 2025 25,7 tis.202165420221,2 tis.202365920242,9 tis.202525,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 19,4 tis., 2022 50,1 tis., 2023 73,6 tis., 2024 102,6 tis., 2025 236,1 tis.202119,4 tis.202250,1 tis.202373,6 tis.2024102,6 tis.2025236,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 236,1 tis. € 25,7 tis. €
2024 102,6 tis. € 2,9 tis. €
2023 73,6 tis. € 659 €
2022 50,1 tis. € 1,2 tis. €
2021 19,4 tis. € 654 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok40,5 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok4,3 tis. €
  • Zásoby16,4 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky43,5 tis. €
  • Finančné účty32,6 tis. €
  • Časové rozlíšenie1,6 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku273 €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie25,7 tis. €
  • Dlhodobé záväzky9 €
  • Krátkodobé záväzky108,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma GYMIFY & Co, s. r. o. v konkurze?

GYMIFY & Co, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma GYMIFY & Co, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala GYMIFY & Co, s. r. o. tržby 236,1 tis. €.

Je firma GYMIFY & Co, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 GYMIFY & Co, s. r. o. dosiahla zisk 25,7 tis. €.

Je GYMIFY & Co, s. r. o. platiteľom DPH?

GYMIFY & Co, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma GYMIFY & Co, s. r. o. sídli?

GYMIFY & Co, s. r. o. má sídlo na adrese Oščadnica 930, Oščadnica, 023 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026