BAMBI VT s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53383834
DIČ: 2121371758
IČ DPH: SK2121371758
Toplianska 1797, Vranov nad Topľou

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Toplianska 1797, Vranov nad Topľou Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.12
Dátum vzniku: 28. 10. 2020
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 2021
Spisová značka: Sro/41175/P
Predmet podnikania (výber): Prípravné práce k realizácii stavby; Uskutočňovanie stavieb a ich zmien; Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Michal Tabaka od 28. 10. 2020
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť BAMBI VT s. r. o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 11,3 tis. € a tržby jej klesli o 32 % na 400,6 tis. €.

400,6 tis. €
Tržby
11,3 tis. €
Zisk
627,7 tis. €
Celkové výnosy
315,2 tis. €
Aktíva
104,2 tis. €
Vlastné imanie
67 %
Celková zadlženosť
0,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 10,2 tis., 2022 11,4 tis., 2023 2,8 tis., 2024 −1,8 tis., 2025 11,3 tis.202110,2 tis.202211,4 tis.20232,8 tis.2024−1,8 tis.202511,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 795,6 tis., 2022 793,8 tis., 2023 565,2 tis., 2024 593,0 tis., 2025 400,6 tis.2021795,6 tis.2022793,8 tis.2023565,2 tis.2024593,0 tis.2025400,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 400,6 tis. € 11,3 tis. €
2024 593,0 tis. € -1,8 tis. €
2023 565,2 tis. € 2,8 tis. €
2022 793,8 tis. € 11,4 tis. €
2021 795,6 tis. € 10,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok13,8 tis. €
  • Zásoby142,2 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky140,4 tis. €
  • Finančné účty17,7 tis. €
  • Časové rozlíšenie991 €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy70,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov18,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie11,3 tis. €
  • Krátkodobé záväzky178,7 tis. €
  • Bankové úvery32,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma BAMBI VT s. r. o. v konkurze?

BAMBI VT s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma BAMBI VT s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala BAMBI VT s. r. o. tržby 400,6 tis. €.

Je firma BAMBI VT s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 BAMBI VT s. r. o. dosiahla zisk 11,3 tis. €.

Je BAMBI VT s. r. o. platiteľom DPH?

BAMBI VT s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma BAMBI VT s. r. o. sídli?

BAMBI VT s. r. o. má sídlo na adrese Toplianska 1797, Vranov nad Topľou, 093 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026