VL Partners s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53383494
DIČ: 2121367974
IČ DPH: SK2121367974
Kostolná 59, Veľký Biel

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Kostolná 59, Veľký Biel Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Informačné služby 63.11
Dátum vzniku: 20. 11. 2020
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 2. 2022
Spisová značka: Sro/148859/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. Ľubomíra Labudová od 9. 1. 2021
    konateľspoločník
  • Viliam Labuda od 13. 4. 2023
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť VL Partners s. r. o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 5,4 tis. € a tržby jej klesli o 5 % na 11,9 tis. €.

11,9 tis. €
Tržby
5,4 tis. €
Strata
25,8 tis. €
Aktíva
1,2 tis. €
Vlastné imanie
95 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,6 tis., 2022 −5,5 tis., 2023 4,5 tis., 2024 1,2 tis., 2025 −5,4 tis.20211,6 tis.2022−5,5 tis.20234,5 tis.20241,2 tis.2025−5,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 65,0 tis., 2022 52,4 tis., 2023 18,6 tis., 2024 12,5 tis., 2025 11,9 tis.202165,0 tis.202252,4 tis.202318,6 tis.202412,5 tis.202511,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 11,9 tis. € -5,4 tis. €
2024 12,5 tis. € 1,2 tis. €
2023 18,6 tis. € 4,5 tis. €
2022 52,4 tis. € -5,5 tis. €
2021 65,0 tis. € 1,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie1,2 tis. €
  • Záväzky24,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma VL Partners s. r. o. v konkurze?

VL Partners s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma VL Partners s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala VL Partners s. r. o. tržby 11,9 tis. €.

Je firma VL Partners s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 VL Partners s. r. o. vykázala stratu 5,4 tis. €.

Je VL Partners s. r. o. platiteľom DPH?

VL Partners s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma VL Partners s. r. o. sídli?

VL Partners s. r. o. má sídlo na adrese Kostolná 59, Veľký Biel, 900 24.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026