CS - MEDIKLINIK, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53376111
DIČ: 2121360912
Bátovská cesta 6023/13, Levice

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Bátovská cesta 6023/13, Levice Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vzdelávanie 85.59
Dátum vzniku: 10. 11. 2020
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/52855/N
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi / maloobchod / alebo iným prevádzkovateľom živnosti / veľk…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Prenájom hnuteľných vecí …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • MUDr. Zoltán Csendes od 10. 11. 2020
    konateľspoločník
  • Mgr. Lucia Csendesová od 10. 11. 2020
    konateľspoločník
  • CS-GZ s.r.o. od 17. 3. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť CS - MEDIKLINIK, s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 62 % na 69,5 tis. € a tržby jej narástli o 8 % na 2,2 mil. €.

2,2 mil. €
Tržby
69,5 tis. €
Zisk
2,2 mil. €
Celkové výnosy
2,1 mil. €
Aktíva
608,1 tis. €
Vlastné imanie
71 %
Celková zadlženosť
29,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 46,7 tis., 2022 196,1 tis., 2023 128,1 tis., 2024 183,1 tis., 2025 69,5 tis.202146,7 tis.2022196,1 tis.2023128,1 tis.2024183,1 tis.202569,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 426,4 tis., 2022 1,6 mil., 2023 1,9 mil., 2024 2,1 mil., 2025 2,2 mil.2021426,4 tis.20221,6 mil.20231,9 mil.20242,1 mil.20252,2 mil.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 426,4 tis., 2022 1,6 mil., 2023 1,9 mil., 2024 2,1 mil., 2025 2,2 mil.2021426,4 tis.20221,6 mil.20231,9 mil.20242,1 mil.20252,2 mil.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 0, 2022 52,1 tis., 2023 34,6 tis., 2024 47,7 tis., 2025 16,3 tis.20210202252,1 tis.202334,6 tis.202447,7 tis.202516,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 2,2 mil. € 69,5 tis. €
2024 2,1 mil. € 183,1 tis. €
2023 1,9 mil. € 128,1 tis. €
2022 1,6 mil. € 196,1 tis. €
2021 426,4 tis. € 46,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok23,4 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok800,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky56,0 tis. €
  • Finančné účty1,2 mil. €
  • Časové rozlíšenie2,1 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov533,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie69,5 tis. €
  • Rezervy9,1 tis. €
  • Dlhodobé záväzky6,2 tis. €
  • Krátkodobé záväzky1,2 mil. €
  • Bankové úvery251,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma CS - MEDIKLINIK, s. r. o. v konkurze?

CS - MEDIKLINIK, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma CS - MEDIKLINIK, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala CS - MEDIKLINIK, s. r. o. tržby 2,2 mil. €.

Je firma CS - MEDIKLINIK, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 CS - MEDIKLINIK, s. r. o. dosiahla zisk 69,5 tis. €.

Kde firma CS - MEDIKLINIK, s. r. o. sídli?

CS - MEDIKLINIK, s. r. o. má sídlo na adrese Bátovská cesta 6023/13, Levice, 934 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026