Ateliér 19, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53352955
DIČ: 2121361088
IČ DPH: SK2121361088
Kuzmányho 476/40, Martin

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Kuzmányho 476/40, Martin Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Architektonické a inžinierske činnosti; technické testovanie a analýzy 71.11
Dátum vzniku: 20. 10. 2020
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 10. 2022
Spisová značka: Sro/75789/L
Predmet podnikania (výber): Činnosť autorizovaného architekta podľa §4 zák. č. 138/1992 Zb. o autorizovaných architektoch a autorizovaných staveb…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. arch. Vanda Krčíková od 20. 10. 2020
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Ateliér 19, s. r. o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 79,7 tis. € a tržby jej narástli na 90,0 tis. €.

90,0 tis. €
Tržby
79,7 tis. €
Zisk
155,8 tis. €
Aktíva
149,0 tis. €
Vlastné imanie
4 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,2 tis., 2022 61,1 tis., 2023 6,9 tis., 2024 −15,9 tis., 2025 79,7 tis.20211,2 tis.202261,1 tis.20236,9 tis.2024−15,9 tis.202579,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 10,5 tis., 2022 115,7 tis., 2023 20,2 tis., 2024 3,5 tis., 2025 90,0 tis.202110,5 tis.2022115,7 tis.202320,2 tis.20243,5 tis.202590,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 90,0 tis. € 79,7 tis. €
2024 3,5 tis. € -15,9 tis. €
2023 20,2 tis. € 6,9 tis. €
2022 115,7 tis. € 61,1 tis. €
2021 10,5 tis. € 1,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie149,0 tis. €
  • Záväzky6,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Ateliér 19, s. r. o. v konkurze?

Ateliér 19, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Ateliér 19, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Ateliér 19, s. r. o. tržby 90,0 tis. €.

Je firma Ateliér 19, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Ateliér 19, s. r. o. dosiahla zisk 79,7 tis. €.

Je Ateliér 19, s. r. o. platiteľom DPH?

Ateliér 19, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Ateliér 19, s. r. o. sídli?

Ateliér 19, s. r. o. má sídlo na adrese Kuzmányho 476/40, Martin, 036 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026