Good dentist s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53347960
DIČ: 2121347514
IČ DPH: SK2121347514
Sokolníky 262, Podhorany

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Sokolníky 262, Podhorany Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.99
Dátum vzniku: 15. 10. 2020
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH
Spisová značka: Sro/52611/N
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby.; Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • MDDr. Imrich Bujna od 15. 10. 2020
    člen štatutárneho orgánuspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Good dentist s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 28 % na 17,2 tis. € a tržby jej narástli o 19 % na 456,5 tis. €.

456,5 tis. €
Tržby
17,2 tis. €
Zisk
458,5 tis. €
Celkové výnosy
487,8 tis. €
Aktíva
107,4 tis. €
Vlastné imanie
78 %
Celková zadlženosť
41,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 23,3 tis., 2022 14,2 tis., 2023 25,7 tis., 2024 23,9 tis., 2025 17,2 tis.202123,3 tis.202214,2 tis.202325,7 tis.202423,9 tis.202517,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 199,0 tis., 2022 264,5 tis., 2023 340,2 tis., 2024 385,0 tis., 2025 456,5 tis.2021199,0 tis.2022264,5 tis.2023340,2 tis.2024385,0 tis.2025456,5 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 200,4 tis., 2022 264,5 tis., 2023 340,2 tis., 2024 385,0 tis., 2025 458,5 tis.2021200,4 tis.2022264,5 tis.2023340,2 tis.2024385,0 tis.2025458,5 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 5,0 tis., 2022 954, 2023 10,9 tis., 2024 6,4 tis., 2025 4,6 tis.20215,0 tis.2022954202310,9 tis.20246,4 tis.20254,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 456,5 tis. € 17,2 tis. €
2024 385,0 tis. € 23,9 tis. €
2023 340,2 tis. € 25,7 tis. €
2022 264,5 tis. € 14,2 tis. €
2021 199,0 tis. € 23,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok397,3 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky2,0 tis. €
  • Finančné účty88,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov85,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie17,2 tis. €
  • Krátkodobé záväzky380,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Good dentist s.r.o. v konkurze?

Good dentist s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Good dentist s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Good dentist s.r.o. tržby 456,5 tis. €.

Je firma Good dentist s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Good dentist s.r.o. dosiahla zisk 17,2 tis. €.

Je Good dentist s.r.o. platiteľom DPH?

Good dentist s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Good dentist s.r.o. sídli?

Good dentist s.r.o. má sídlo na adrese Sokolníky 262, Podhorany, 951 46.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026