KIBO-PUR s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53347871
DIČ: 2121352596
IČ DPH: SK2121352596
Haanova 46A, Bratislava - mestská časť Petržalka

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Haanova 46A, Bratislava - mestská časť Petržalka Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.99
Dátum vzniku: 30. 10. 2020
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 12. 2020
Spisová značka: Sro/190774/B
Predmet podnikania (výber): Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Attila Očenáš od 10. 12. 2020
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť KIBO-PUR s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 20 % na 10,9 tis. € a tržby jej narástli o 21 % na 713,5 tis. €.

713,5 tis. €
Tržby
10,9 tis. €
Zisk
713,5 tis. €
Celkové výnosy
238,0 tis. €
Aktíva
72,8 tis. €
Vlastné imanie
69 %
Celková zadlženosť
9,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −23,2 tis., 2022 17,5 tis., 2023 1,1 tis., 2024 13,7 tis., 2025 10,9 tis.2021−23,2 tis.202217,5 tis.20231,1 tis.202413,7 tis.202510,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 5,5 tis., 2022 516,7 tis., 2023 589,8 tis., 2024 590,1 tis., 2025 713,5 tis.20215,5 tis.2022516,7 tis.2023589,8 tis.2024590,1 tis.2025713,5 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 5,6 tis., 2022 517,9 tis., 2023 594,8 tis., 2024 605,1 tis., 2025 713,5 tis.20215,6 tis.2022517,9 tis.2023594,8 tis.2024605,1 tis.2025713,5 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 0, 2022 3,2 tis., 2023 1,9 tis., 2024 4,0 tis., 2025 3,8 tis.2021020223,2 tis.20231,9 tis.20244,0 tis.20253,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 713,5 tis. € 10,9 tis. €
2024 590,1 tis. € 13,7 tis. €
2023 589,8 tis. € 1,1 tis. €
2022 516,7 tis. € 17,5 tis. €
2021 5,5 tis. € -23,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok56,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky70,0 tis. €
  • Finančné účty112,1 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy50,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov6,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie10,9 tis. €
  • Dlhodobé záväzky58,7 tis. €
  • Krátkodobé záväzky106,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma KIBO-PUR s.r.o. v konkurze?

KIBO-PUR s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma KIBO-PUR s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala KIBO-PUR s.r.o. tržby 713,5 tis. €.

Je firma KIBO-PUR s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 KIBO-PUR s.r.o. dosiahla zisk 10,9 tis. €.

Je KIBO-PUR s.r.o. platiteľom DPH?

KIBO-PUR s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma KIBO-PUR s.r.o. sídli?

KIBO-PUR s.r.o. má sídlo na adrese Haanova 46A, Bratislava - mestská časť Petržalka, 851 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026