Werkstatt Lab s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53338227
DIČ: 2121367457
IČ DPH: SK2121367457
Lermontovova 911/3, Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Lermontovova 911/3, Bratislava - mestská časť Staré Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Nakladateľské činnosti 58.19
Dátum vzniku: 20. 11. 2020
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 10. 2. 2022
Spisová značka: Sro/148854/B
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Andrej Petrus od 20. 11. 2020
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Werkstatt Lab s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 222 % na 44,3 tis. € a tržby jej narástli o 79 % na 246,1 tis. €.

246,1 tis. €
Tržby
44,3 tis. €
Zisk
247,1 tis. €
Celkové výnosy
154,7 tis. €
Aktíva
81,9 tis. €
Vlastné imanie
47 %
Celková zadlženosť
25,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 8,6 tis., 2022 10,8 tis., 2023 6,4 tis., 2024 13,8 tis., 2025 44,3 tis.20218,6 tis.202210,8 tis.20236,4 tis.202413,8 tis.202544,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 61,1 tis., 2022 59,6 tis., 2023 104,7 tis., 2024 137,5 tis., 2025 246,1 tis.202161,1 tis.202259,6 tis.2023104,7 tis.2024137,5 tis.2025246,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 246,1 tis. € 44,3 tis. €
2024 137,5 tis. € 13,8 tis. €
2023 104,7 tis. € 6,4 tis. €
2022 59,6 tis. € 10,8 tis. €
2021 61,1 tis. € 8,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý finančný majetok5,9 tis. €
  • Zásoby20,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky46,4 tis. €
  • Finančné účty82,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov32,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie44,3 tis. €
  • Dlhodobé záväzky7,7 tis. €
  • Krátkodobé záväzky56,7 tis. €
  • Bankové úvery8,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Werkstatt Lab s. r. o. v konkurze?

Werkstatt Lab s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Werkstatt Lab s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Werkstatt Lab s. r. o. tržby 246,1 tis. €.

Je firma Werkstatt Lab s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Werkstatt Lab s. r. o. dosiahla zisk 44,3 tis. €.

Je Werkstatt Lab s. r. o. platiteľom DPH?

Werkstatt Lab s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Werkstatt Lab s. r. o. sídli?

Werkstatt Lab s. r. o. má sídlo na adrese Lermontovova 911/3, Bratislava - mestská časť Staré Mesto, 811 05.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026