Amper stav s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53327756
DIČ: 2121336624
IČ DPH: SK2121336624
Námestie SNP 482/23, Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Námestie SNP 482/23, Bratislava - mestská časť Staré Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.99
Dátum vzniku: 1. 10. 2020
Základné imanie: 30,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 5. 8. 2021
Spisová značka: Sro/151838/B
Predmet podnikania (výber): Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Benedikt Urda od 25. 2. 2021
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Amper stav s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 614 % na 144,7 tis. € a tržby jej narástli o 193 % na 2,6 mil. €.

2,6 mil. €
Tržby
144,7 tis. €
Zisk
2,6 mil. €
Celkové výnosy
956,2 tis. €
Aktíva
196,8 tis. €
Vlastné imanie
79 %
Celková zadlženosť
11,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 3,5 tis., 2022 12,6 tis., 2023 10,7 tis., 2024 20,3 tis., 2025 144,7 tis.20213,5 tis.202212,6 tis.202310,7 tis.202420,3 tis.2025144,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 287,3 tis., 2022 620,4 tis., 2023 923,4 tis., 2024 887,1 tis., 2025 2,6 mil.2021287,3 tis.2022620,4 tis.2023923,4 tis.2024887,1 tis.20252,6 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 2,6 mil. € 144,7 tis. €
2024 887,1 tis. € 20,3 tis. €
2023 923,4 tis. € 10,7 tis. €
2022 620,4 tis. € 12,6 tis. €
2021 287,3 tis. € 3,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie196,8 tis. €
  • Záväzky759,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Amper stav s. r. o. v konkurze?

Amper stav s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Amper stav s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Amper stav s. r. o. tržby 2,6 mil. €.

Je firma Amper stav s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Amper stav s. r. o. dosiahla zisk 144,7 tis. €.

Je Amper stav s. r. o. platiteľom DPH?

Amper stav s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Amper stav s. r. o. sídli?

Amper stav s. r. o. má sídlo na adrese Námestie SNP 482/23, Bratislava - mestská časť Staré Mesto, 811 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026