PV ZVAR, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53323301
DIČ: 2121336327
IČ DPH: SK2121336327
J. C. Hronského 654/25, Krupina

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: J. C. Hronského 654/25, Krupina Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Spracovanie dreva a výroba výrobkov z dreva a korku okrem nábytku 16.10
Dátum vzniku: 30. 9. 2020
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 8. 2022
Spisová značka: Sro/39745/S
Predmet podnikania (výber): Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva; Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržba; Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Pavel Výbošťok od 30. 9. 2020
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť PV ZVAR, s. r. o. v roku 2025 udržala zisk 2,0 tis. € a tržby jej ostali na 43,8 tis. €.

43,8 tis. €
Tržby
2,0 tis. €
Zisk
93,6 tis. €
Aktíva
67,6 tis. €
Vlastné imanie
28 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −4, 2022 811, 2023 164, 2024 2,0 tis., 2025 2,0 tis.2021−42022811202316420242,0 tis.20252,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 31,9 tis., 2022 40,6 tis., 2023 44,7 tis., 2024 43,9 tis., 2025 43,8 tis.202131,9 tis.202240,6 tis.202344,7 tis.202443,9 tis.202543,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 43,8 tis. € 2,0 tis. €
2024 43,9 tis. € 2,0 tis. €
2023 44,7 tis. € 164 €
2022 40,6 tis. € 811 €
2021 31,9 tis. € -4 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie67,6 tis. €
  • Záväzky26,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma PV ZVAR, s. r. o. v konkurze?

PV ZVAR, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma PV ZVAR, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala PV ZVAR, s. r. o. tržby 43,8 tis. €.

Je firma PV ZVAR, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 PV ZVAR, s. r. o. dosiahla zisk 2,0 tis. €.

Je PV ZVAR, s. r. o. platiteľom DPH?

PV ZVAR, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma PV ZVAR, s. r. o. sídli?

PV ZVAR, s. r. o. má sídlo na adrese J. C. Hronského 654/25, Krupina, 963 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026