Surgam, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53318536
DIČ: 2121333291
IČ DPH: SK2121333291
Na Šefranici 1255/27, Žilina

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Na Šefranici 1255/27, Žilina Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.99
Dátum vzniku: 29. 9. 2020
Základné imanie: 6,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 26. 10. 2020
Spisová značka: Sro/75666/L
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu , služieb, výroby; Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Jaroslav Krkoška od 29. 9. 2020
    konateľspoločník
  • Mgr. Jana Končitá od 21. 3. 2023
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Surgam, s. r. o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 1,3 tis. € a tržby jej klesli o 25 % na 19,2 tis. €.

19,2 tis. €
Tržby
1,3 tis. €
Strata
37,3 tis. €
Aktíva
4,5 tis. €
Vlastné imanie
88 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 5,3 tis., 2022 2,8 tis., 2023 −732, 2024 1,4 tis., 2025 −1,3 tis.20215,3 tis.20222,8 tis.2023−73220241,4 tis.2025−1,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 14,7 tis., 2022 31,8 tis., 2023 27,7 tis., 2024 25,8 tis., 2025 19,2 tis.202114,7 tis.202231,8 tis.202327,7 tis.202425,8 tis.202519,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 19,2 tis. € -1,3 tis. €
2024 25,8 tis. € 1,4 tis. €
2023 27,7 tis. € -732 €
2022 31,8 tis. € 2,8 tis. €
2021 14,7 tis. € 5,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie4,5 tis. €
  • Záväzky32,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu · detail v plnom reporte
    ÁNO

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Surgam, s. r. o. v konkurze?

Surgam, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Surgam, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Surgam, s. r. o. tržby 19,2 tis. €.

Je firma Surgam, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Surgam, s. r. o. vykázala stratu 1,3 tis. €.

Je Surgam, s. r. o. platiteľom DPH?

Surgam, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Surgam, s. r. o. sídli?

Surgam, s. r. o. má sídlo na adrese Na Šefranici 1255/27, Žilina, 010 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026