Pro-Life EU, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53310918
DIČ: 2121334908
IČ DPH: SK2121334908
Ďumbierska 6897/22, Prešov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Ďumbierska 6897/22, Prešov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba papiera a papierových výrobkov 17.29
Dátum vzniku: 30. 9. 2020
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 11. 2020
Spisová značka: Sro/41027/P
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iny´m prevádzkovateľom živnosti (veľkoo…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, vy´roby; Prenájom nehnuteľností spojeny´ s poskytovaním iny´ch než základny´ch služieb spojeny´ch s prenájmom …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Bc. Erika Mušková od 30. 9. 2020
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Pro-Life EU, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 16 % na 579,1 tis. € a tržby jej narástli o 3 % na 3,0 mil. €.

3,0 mil. €
Tržby
579,1 tis. €
Zisk
3,0 mil. €
Celkové výnosy
1,8 mil. €
Aktíva
1,7 mil. €
Vlastné imanie
4 %
Celková zadlženosť
25,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 161,2 tis., 2022 174,3 tis., 2023 305,1 tis., 2024 498,5 tis., 2025 579,1 tis.2021161,2 tis.2022174,3 tis.2023305,1 tis.2024498,5 tis.2025579,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,6 mil., 2022 2,2 mil., 2023 2,7 mil., 2024 2,9 mil., 2025 3,0 mil.20211,6 mil.20222,2 mil.20232,7 mil.20242,9 mil.20253,0 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 3,0 mil. € 579,1 tis. €
2024 2,9 mil. € 498,5 tis. €
2023 2,7 mil. € 305,1 tis. €
2022 2,2 mil. € 174,3 tis. €
2021 1,6 mil. € 161,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok364,7 tis. €
  • Zásoby257,5 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky174,5 tis. €
  • Finančné účty1,0 mil. €
  • Časové rozlíšenie1,1 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov1,2 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie579,1 tis. €
  • Rezervy11,7 tis. €
  • Krátkodobé záväzky64,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Pro-Life EU, s. r. o. v konkurze?

Pro-Life EU, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Pro-Life EU, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Pro-Life EU, s. r. o. tržby 3,0 mil. €.

Je firma Pro-Life EU, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Pro-Life EU, s. r. o. dosiahla zisk 579,1 tis. €.

Je Pro-Life EU, s. r. o. platiteľom DPH?

Pro-Life EU, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Pro-Life EU, s. r. o. sídli?

Pro-Life EU, s. r. o. má sídlo na adrese Ďumbierska 6897/22, Prešov, 080 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026