MP Balance s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53304390
DIČ: 2121371857
K Baťáku 2851/11, Skalica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: K Baťáku 2851/11, Skalica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vedenie firiem; poradenstvo v oblasti riadenia 70.22
Dátum vzniku: 13. 10. 2020
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/47724/T
Predmet podnikania (výber): činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. Peter Mitura od 13. 10. 2020
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MP Balance s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk na 10,3 tis. € a tržby jej narástli o 41 % na 33,9 tis. €.

33,9 tis. €
Tržby
10,3 tis. €
Zisk
20,9 tis. €
Aktíva
15,2 tis. €
Vlastné imanie
27 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 198, 2022 −5,9 tis., 2023 4,7 tis., 2024 854, 2025 10,3 tis.20211982022−5,9 tis.20234,7 tis.2024854202510,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,1 tis., 2022 640, 2023 19,6 tis., 2024 24,1 tis., 2025 33,9 tis.20211,1 tis.2022640202319,6 tis.202424,1 tis.202533,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 33,9 tis. € 10,3 tis. €
2024 24,1 tis. € 854 €
2023 19,6 tis. € 4,7 tis. €
2022 640 € -5,9 tis. €
2021 1,1 tis. € 198 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie15,2 tis. €
  • Záväzky5,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MP Balance s.r.o. v konkurze?

MP Balance s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MP Balance s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MP Balance s.r.o. tržby 33,9 tis. €.

Je firma MP Balance s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MP Balance s.r.o. dosiahla zisk 10,3 tis. €.

Kde firma MP Balance s.r.o. sídli?

MP Balance s.r.o. má sídlo na adrese K Baťáku 2851/11, Skalica, 909 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026