Beadingschool s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53299787
DIČ: 2121337119
IČ DPH: SK2121337119
Dunajské Nábrežie 14, Komárno

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Dunajské Nábrežie 14, Komárno Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Iná výroba 32.13
Dátum vzniku: 7. 10. 2020
Základné imanie: 7,5 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 12. 4. 2021
Spisová značka: Sro/57755/N
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Textilná výroba; Výroba bižutérie a suvenírov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Andrea Vendelová od 2. 3. 2022
    konateľspoločník
  • Erika Sándor od 7. 10. 2020
    konateľspoločník
  • Ádám Sándor od 7. 10. 2020
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Beadingschool s. r. o. v roku 2025 udržala zisk 67,3 tis. € a tržby jej narástli o 11 % na 1,3 mil. €.

1,3 mil. €
Tržby
67,3 tis. €
Zisk
1,3 mil. €
Celkové výnosy
169,4 tis. €
Aktíva
103,8 tis. €
Vlastné imanie
39 %
Celková zadlženosť
30,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −1,8 tis., 2022 41,4 tis., 2023 67,9 tis., 2024 67,2 tis., 2025 67,3 tis.2021−1,8 tis.202241,4 tis.202367,9 tis.202467,2 tis.202567,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 294,0 tis., 2022 601,1 tis., 2023 849,1 tis., 2024 1,2 mil., 2025 1,3 mil.2021294,0 tis.2022601,1 tis.2023849,1 tis.20241,2 mil.20251,3 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,3 mil. € 67,3 tis. €
2024 1,2 mil. € 67,2 tis. €
2023 849,1 tis. € 67,9 tis. €
2022 601,1 tis. € 41,4 tis. €
2021 294,0 tis. € -1,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Zásoby34,7 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky6,5 tis. €
  • Finančné účty128,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie7,5 tis. €
  • Fondy zo zisku750 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov28,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie67,3 tis. €
  • Rezervy3,7 tis. €
  • Dlhodobé záväzky2,1 tis. €
  • Krátkodobé záväzky59,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Beadingschool s. r. o. v konkurze?

Beadingschool s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Beadingschool s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Beadingschool s. r. o. tržby 1,3 mil. €.

Je firma Beadingschool s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Beadingschool s. r. o. dosiahla zisk 67,3 tis. €.

Je Beadingschool s. r. o. platiteľom DPH?

Beadingschool s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Beadingschool s. r. o. sídli?

Beadingschool s. r. o. má sídlo na adrese Dunajské Nábrežie 14, Komárno, 945 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026