SK.INFLOW DESIGN s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53283813
DIČ: 2121347041
IČ DPH: SK2121347041
J. Feketeházyho 2381/3, Šaľa

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: J. Feketeházyho 2381/3, Šaľa Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Architektonické a inžinierske činnosti; technické testovanie a analýzy 71.11
Dátum vzniku: 17. 9. 2020
Základné imanie: 6,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 2021
Spisová značka: Sro/47544/T
Predmet podnikania (výber): Činnosť autorizovaného architekta; Vypracovanie dokumentácie a projektu jednoduchých stavieb, drobných stavieb a zmien týchto stavieb: stavebná časť; Výkon činnosti vedenia uskutočňovania stavieb na individuálnu rekreáciu, prízemných stavieb a stavieb zariadenia stav… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Igor Cencer od 17. 9. 2020
    konateľspoločník
  • Ing. arch. Andrej Boroš od 17. 9. 2020
    konateľspoločník
  • Ing. arch. Michal Ráchela od 17. 9. 2020
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť SK.INFLOW DESIGN s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 39 % na 9,6 tis. € a tržby jej narástli o 2 % na 480,9 tis. €.

480,9 tis. €
Tržby
9,6 tis. €
Zisk
484,3 tis. €
Celkové výnosy
206,6 tis. €
Aktíva
33,4 tis. €
Vlastné imanie
84 %
Celková zadlženosť
2,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 869, 2022 1,6 tis., 2023 8,1 tis., 2024 6,9 tis., 2025 9,6 tis.202186920221,6 tis.20238,1 tis.20246,9 tis.20259,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 217,0 tis., 2022 205,7 tis., 2023 445,7 tis., 2024 471,1 tis., 2025 480,9 tis.2021217,0 tis.2022205,7 tis.2023445,7 tis.2024471,1 tis.2025480,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 480,9 tis. € 9,6 tis. €
2024 471,1 tis. € 6,9 tis. €
2023 445,7 tis. € 8,1 tis. €
2022 205,7 tis. € 1,6 tis. €
2021 217,0 tis. € 869 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok1,8 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky191,6 tis. €
  • Finančné účty13,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov17,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie9,6 tis. €
  • Krátkodobé záväzky173,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma SK.INFLOW DESIGN s.r.o. v konkurze?

SK.INFLOW DESIGN s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma SK.INFLOW DESIGN s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala SK.INFLOW DESIGN s.r.o. tržby 480,9 tis. €.

Je firma SK.INFLOW DESIGN s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 SK.INFLOW DESIGN s.r.o. dosiahla zisk 9,6 tis. €.

Je SK.INFLOW DESIGN s.r.o. platiteľom DPH?

SK.INFLOW DESIGN s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma SK.INFLOW DESIGN s.r.o. sídli?

SK.INFLOW DESIGN s.r.o. má sídlo na adrese J. Feketeházyho 2381/3, Šaľa, 927 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026