Market Gastro Centrum a.s.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53263839
DIČ: 2121316802
IČ DPH: SK2121316802
Felcánova 1467/33, Svätý Jur

Základné údaje

Právna forma: Akciová spoločnosť
Sídlo: Felcánova 1467/33, Svätý Jur Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Prenájom a lízing 77.29
Dátum vzniku: 29. 8. 2020
Základné imanie: 100,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 14. 12. 2020
Spisová značka: Sa/7394/B
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Marek Mozolák od 13. 12. 2021
    člen predstavenstva
  • Dominika Mozoláková od 2. 12. 2022
    člen dozornej rady
  • Dušan Lansky od 28. 10. 2025
    člen dozornej rady
  • Mária Mozoláková od 28. 10. 2025
    člen dozornej rady

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Market Gastro Centrum a.s. v roku 2025 zvýšila zisk o 565 % na 4,7 tis. € a tržby jej narástli o 3 % na 6,8 mil. €.

6,8 mil. €
Tržby
4,7 tis. €
Zisk
6,9 mil. €
Celkové výnosy
1,6 mil. €
Aktíva
148,6 tis. €
Vlastné imanie
91 %
Celková zadlženosť
6,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 0, 2022 12,1 tis., 2023 −103,3 tis., 2024 700, 2025 4,7 tis.20210202212,1 tis.2023−103,3 tis.202470020254,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 100, 2022 4,1 mil., 2023 5,5 mil., 2024 6,6 mil., 2025 6,8 mil.202110020224,1 mil.20235,5 mil.20246,6 mil.20256,8 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 6,8 mil. € 4,7 tis. €
2024 6,6 mil. € 700 €
2023 5,5 mil. € -103,3 tis. €
2022 4,1 mil. € 12,1 tis. €
2021 100 € 0 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok155,4 tis. €
  • Zásoby619,2 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky536,5 tis. €
  • Finančné účty155,8 tis. €
  • Časové rozlíšenie176,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie100,0 tis. €
  • Kapitálové fondy133,0 tis. €
  • Fondy zo zisku3,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-92,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie4,7 tis. €
  • Rezervy14,9 tis. €
  • Dlhodobé záväzky129,1 tis. €
  • Krátkodobé záväzky983,4 tis. €
  • Bankové úvery367,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Market Gastro Centrum a.s. v konkurze?

Market Gastro Centrum a.s. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Market Gastro Centrum a.s. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Market Gastro Centrum a.s. tržby 6,8 mil. €.

Je firma Market Gastro Centrum a.s. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Market Gastro Centrum a.s. dosiahla zisk 4,7 tis. €.

Je Market Gastro Centrum a.s. platiteľom DPH?

Market Gastro Centrum a.s. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Market Gastro Centrum a.s. sídli?

Market Gastro Centrum a.s. má sídlo na adrese Felcánova 1467/33, Svätý Jur, 900 21.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026