Retail Lovers s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53254155
DIČ: 2121333214
IČ DPH: SK2121333214
Žehrianska 3, Bratislava - mestská časť Petržalka

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Žehrianska 3, Bratislava - mestská časť Petržalka Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.99
Dátum vzniku: 25. 9. 2020
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 31. 10. 2025
Spisová značka: Sro/147627/B
Predmet podnikania (výber): Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ivan Hinca od 25. 9. 2020
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Retail Lovers s. r. o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 30,4 tis. € a tržby jej narástli o 261 % na 94,5 tis. €.

94,5 tis. €
Tržby
30,4 tis. €
Zisk
51,5 tis. €
Aktíva
34,4 tis. €
Vlastné imanie
33 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 8,7 tis., 2022 8,1 tis., 2023 −3,8 tis., 2024 −14,1 tis., 2025 30,4 tis.20218,7 tis.20228,1 tis.2023−3,8 tis.2024−14,1 tis.202530,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 32,0 tis., 2022 50,3 tis., 2023 52,6 tis., 2024 26,2 tis., 2025 94,5 tis.202132,0 tis.202250,3 tis.202352,6 tis.202426,2 tis.202594,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 94,5 tis. € 30,4 tis. €
2024 26,2 tis. € -14,1 tis. €
2023 52,6 tis. € -3,8 tis. €
2022 50,3 tis. € 8,1 tis. €
2021 32,0 tis. € 8,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie34,4 tis. €
  • Záväzky17,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Retail Lovers s. r. o. v konkurze?

Retail Lovers s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Retail Lovers s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Retail Lovers s. r. o. tržby 94,5 tis. €.

Je firma Retail Lovers s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Retail Lovers s. r. o. dosiahla zisk 30,4 tis. €.

Je Retail Lovers s. r. o. platiteľom DPH?

Retail Lovers s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Retail Lovers s. r. o. sídli?

Retail Lovers s. r. o. má sídlo na adrese Žehrianska 3, Bratislava - mestská časť Petržalka, 851 07.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026