LU MIGLIORE s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53246951
DIČ: 2121317187
IČ DPH: SK2121317187
Švermova 44, Banská Bystrica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Švermova 44, Banská Bystrica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Prenájom a lízing 77.29
Dátum vzniku: 1. 9. 2020
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 3. 2022
Spisová značka: Sro/39500/S
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. Lucia Šimiak, RSc. od 1. 9. 2020
    konateľspoločník
  • PhDr. Mgr. Jozef Šimiak, RSc. od 27. 4. 2023
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť LU MIGLIORE s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 581 % na 844 € a tržby jej narástli o 411 % na 203,0 tis. €.

203,0 tis. €
Tržby
844 €
Zisk
239,0 tis. €
Celkové výnosy
59,5 tis. €
Aktíva
31,5 tis. €
Vlastné imanie
47 %
Celková zadlženosť
−8,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −798, 2022 1,0 tis., 2023 211, 2024 124, 2025 8442021−79820221,0 tis.202321120241242025844
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 68,6 tis., 2022 73,5 tis., 2023 96,9 tis., 2024 39,7 tis., 2025 203,0 tis.202168,6 tis.202273,5 tis.202396,9 tis.202439,7 tis.2025203,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 203,0 tis. € 844 €
2024 39,7 tis. € 124 €
2023 96,9 tis. € 211 €
2022 73,5 tis. € 1,0 tis. €
2021 68,6 tis. € -798 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Krátkodobé pohľadávky45,8 tis. €
  • Finančné účty13,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy24,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov1,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie844 €
  • Krátkodobé záväzky4,9 tis. €
  • Bankové úvery23,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma LU MIGLIORE s.r.o. v konkurze?

LU MIGLIORE s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma LU MIGLIORE s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala LU MIGLIORE s.r.o. tržby 203,0 tis. €.

Je firma LU MIGLIORE s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 LU MIGLIORE s.r.o. dosiahla zisk 844 €.

Je LU MIGLIORE s.r.o. platiteľom DPH?

LU MIGLIORE s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma LU MIGLIORE s.r.o. sídli?

LU MIGLIORE s.r.o. má sídlo na adrese Švermova 44, Banská Bystrica, 974 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026