KOLCI, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53231341
DIČ: 2121309091
IČ DPH: SK2121309091
Becherov 109, Becherov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Becherov 109, Becherov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výstavba budov 41.20
Dátum vzniku: 20. 8. 2020
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH
Spisová značka: Sro/40842/P
Predmet podnikania (výber): Uskutočňovanie stavieb a ich zmien; Prípravné práce k realizácii stavby; Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Rastislav Kolcun od 20. 8. 2020
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť KOLCI, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 22 % na 2,3 tis. € a tržby jej klesli o 3 % na 14,4 tis. €.

14,4 tis. €
Tržby
2,3 tis. €
Zisk
29,5 tis. €
Aktíva
9,9 tis. €
Vlastné imanie
66 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 113, 2022 540, 2023 −207, 2024 1,9 tis., 2025 2,3 tis.202111320225402023−20720241,9 tis.20252,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 22,6 tis., 2022 15,4 tis., 2023 2,7 tis., 2024 14,8 tis., 2025 14,4 tis.202122,6 tis.202215,4 tis.20232,7 tis.202414,8 tis.202514,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 14,4 tis. € 2,3 tis. €
2024 14,8 tis. € 1,9 tis. €
2023 2,7 tis. € -207 €
2022 15,4 tis. € 540 €
2021 22,6 tis. € 113 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie9,9 tis. €
  • Záväzky19,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma KOLCI, s. r. o. v konkurze?

KOLCI, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma KOLCI, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala KOLCI, s. r. o. tržby 14,4 tis. €.

Je firma KOLCI, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 KOLCI, s. r. o. dosiahla zisk 2,3 tis. €.

Je KOLCI, s. r. o. platiteľom DPH?

KOLCI, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma KOLCI, s. r. o. sídli?

KOLCI, s. r. o. má sídlo na adrese Becherov 109, Becherov, 086 35.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026