M-Izolmat s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53216431
DIČ: 2121305978
IČ DPH: SK2121305978
Gelnická 2656/96, Košice - mestská časť Pereš

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Gelnická 2656/96, Košice - mestská časť Pereš Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti reštaurácií a pohostinstiev 56.10
Dátum vzniku: 13. 8. 2020
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 3. 2021
Spisová značka: Sro/49591/V
Predmet podnikania (výber): Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu; Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí; Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ladislav Slezák od 13. 8. 2020
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť M-Izolmat s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 523 % na 72,9 tis. € a tržby jej narástli o 52 % na 248,7 tis. €.

248,7 tis. €
Tržby
72,9 tis. €
Zisk
254,4 tis. €
Celkové výnosy
234,6 tis. €
Aktíva
161,0 tis. €
Vlastné imanie
31 %
Celková zadlženosť
44,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 6,9 tis., 2022 41,7 tis., 2023 18,2 tis., 2024 11,7 tis., 2025 72,9 tis.20216,9 tis.202241,7 tis.202318,2 tis.202411,7 tis.202572,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 134,7 tis., 2022 190,6 tis., 2023 247,4 tis., 2024 163,5 tis., 2025 248,7 tis.2021134,7 tis.2022190,6 tis.2023247,4 tis.2024163,5 tis.2025248,7 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 134,7 tis., 2022 194,4 tis., 2023 247,4 tis., 2024 163,6 tis., 2025 254,4 tis.2021134,7 tis.2022194,4 tis.2023247,4 tis.2024163,6 tis.2025254,4 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 1,8 tis., 2022 11,1 tis., 2023 1,6 tis., 2024 3,1 tis., 2025 19,4 tis.20211,8 tis.202211,1 tis.20231,6 tis.20243,1 tis.202519,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 248,7 tis. € 72,9 tis. €
2024 163,5 tis. € 11,7 tis. €
2023 247,4 tis. € 18,2 tis. €
2022 190,6 tis. € 41,7 tis. €
2021 134,7 tis. € 6,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok17,3 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky83,0 tis. €
  • Finančné účty134,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov82,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie72,9 tis. €
  • Dlhodobé záväzky98 €
  • Krátkodobé záväzky73,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu · detail v plnom reporte
    ÁNO

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma M-Izolmat s. r. o. v konkurze?

M-Izolmat s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma M-Izolmat s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala M-Izolmat s. r. o. tržby 248,7 tis. €.

Je firma M-Izolmat s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 M-Izolmat s. r. o. dosiahla zisk 72,9 tis. €.

Je M-Izolmat s. r. o. platiteľom DPH?

M-Izolmat s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma M-Izolmat s. r. o. sídli?

M-Izolmat s. r. o. má sídlo na adrese Gelnická 2656/96, Košice - mestská časť Pereš, 040 11.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026